1. Третій сезон «Підйому»: випуски «Репортеру» і ще одна ведуча

  Які і вся країна, «Підйом» відпочиватиме, але до роботи 23 серпня повернеться по-новому: тепер у камері ведучих буде не троє, а аж четверо.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Ми вирішили включити до ранкового ефіру кілька випусків новин, які готуватиме команда «Репортера», – коментує новації продюсер ранкового шоу Марія Павлічук. – Зараз ми проводимо відбір ведучої, яка активно братиме участь у житті «Підйому». Так, в Олі Фреймут тепер з’явиться гарна, розумна конкурентка. Студії «Репортера» і «Підйому» будуть суміжними, тому всі четверо ведучих зможуть активно обговорювати новини».

  Оля Фреймут, Сергій Притула

  Образи улюбленої народом трійці теж зміняться – Сергій, Саша та Оля «подорослішають».

  «У новому сезоні атмосфера ефіру залишиться такою ж живою, як колись, – запевняє Марія. – Але тепер ведучі в ефірі «Підйому» підніматимуть серйозні теми, які завжди їх цікавили».

  Сергій Притула стежитиме за громадським життям країни, аналізувати зміни в законах, Оля Фреймут відповідатиме за сучасне мистецтво, слідкуватиме за змінами України у міру наближення «Євро-2012», а Олександру Педану – новинки кіно, музики, літератури, а також всілякі гаджети, спорт.

  Нагадуємо, що «Підйому» минулого року виповнилось 10 років, а зараз виповнюється 2 роки з того часу, як Притула, Фреймут і Педан стали новими обличчями ранкової програми. Їхнє тріо полюбила країна за їх безпосередність, натуральність.

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись