1. Міжнародний Форум з креативної економіки в Києві!

   

  22 вересня в Києві відбудеться Міжнародний форум «Креативна економіка – український start-up». Захід обіцяє зробити прорив в бізнес і творчих сферах України.

  Сьогодні поняття «креативна економіка» все більше набирає обертів. Це світовий економічний і суспільний тренд, який заснований на інтелектуальній діяльності. Якісні показники креативної економіки говорять самі за себе: наприклад, дохід від креативних індустрій в США складає 51% від ВВП, ЄС в рамках Програми «Креативна Європа» виділив на найближчі 3 роки 4200000 євро на розвиток коворкінгових просторів і креативних хабів.
  В Україні на сьогодні ця сфера мало розвинена. Саме тому інформаційний портал CHERNOZEM з метою вивести українські креативні індустрії на принципово новий рівень вперше в Укріане організовує такий Форум.
  Хедлайнерами заходу стануть провідні світові експерти у сфері креативної економіки:
  – Девід Періш – бізнес-тренер з багаторічним досвідом, який працював з компаніями та державними організаціями більш ніж тридцяти країн світу, автор книги «Футболки та костюми», поділиться успішними кейсами сфери креативної економіки;
  – Рагнар Сііл – координатор Єврокомісії з питань взаємодії креативних індустрій ЄС, бізнес-консультант, повідомить результати проведених в 2014-2015 рр. досліджень потенціалу України щодо впровадження основ креативної економіки в нашій країні;
  – Санделл Террі – старший радник в коледжі Оксфордського університету, експерт Національної комісії у справах ЮНЕСКО Великобританії, Керівник Програми культури і творчості ЄС-Східне партнерство;
  – Сергій Хромов-Борисов – керуючий партнер компанії SenseCraft, головний редактор журналу “Стратегічний менеджмент”, один з творців бренду “Мегафон”, випускник StockholmSchoolofEconomics (Executive MBA з відзнакою). Автор концепції “Управління складністю”, головний редактор міжнародного збірника “Управління складністю. Операційна система бізнесу “.
  У дискусійній панелі в рамках Форуму також візьмуть участь українські експерти:
  – Андрій Малафєєв – президент Ukrainian Building Community, Голова Наглядової ради MA Group;
  – Володимир Нечипорук – генеральний продюсер UkrainianFashionWeek, видавець журналу «Сезони Моди»;
  – Ірина Золотарьова – Професор кафедри інформаційних систем Харківського національного університету ім. С. Кузнеця, Член національної команди експертів у галузі вищої освіти ERASMUS +, Координатор проектів TEMPUS, ERASMUS +;
  – Сергій Шустов – CEO WIFI BAR Ukraine;
  – Костянтин Кожум’яка – Президент Фонду ArtHuss, ініціатор платформи креативної економіки CHERNOZEM.
  Модератор: Ярослав Трофимов – керівник проекту «НЛО: Нові Особи Одеси».
  Основні цілі Форуму: сформувати розуміння терміну «креативна економіка», знайти нові шляхи розвитку бізнесу і ринку, вивчити механізми конвертації творчих починань в гроші, зібрати світових лідерів думок у сфері креативних індустрій для обміну досвідом, підтримати українські стартапи у творчій індустрії.
  Подібний захід проводиться в Україні вперше і організатори розраховують на високий інтерес бізнес-аудиторії до теми креативної економіки, сподіваючись, що це допоможе зробити форум щорічним. Форум стане майданчиком для отримання нових знань, нових зв’язків та ідей для свого бізнесу.
  Міжнародний форум «Креативна економіка – український start-up» пройде 22 вересня з 13:00 в Центрі сучасного мистецтва М17. Слідкуйте за актуальними новинами Форуму на сайті http://chernozem.info.

  За матеріалами організаторів заходу.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись