1. Алла Дурдас: “Натхнення”!

  Мене завжди цікавило, звідки приходить натхнення – стан, який допомагає творити, радіти, літати, легко і радісно виконувати роботу?


  Врешті-решт, я зробила наступні висновки:


  Натхнення дарує своє гарне віддзеркалення у дзеркалі – коли дивишся у люстерко і тобі подобається твій образ, стиль, фігура, зачіска.
  Коли вдається досягати своїх цілей, навіть якщо вони не дуже масштабні. Наприклад, для мене це вивчити сто-двісті нових італійських слів. Або коли, нарешті, вдається віднайти в магазині блузочку до стильної спіднички, яку я не могла одягнути раніше через відсутність саме такої ж стильної одежинки.
  Смачний і яскравий сніданок плюс духмяна кава з молоком, café au lait, після чого організм заряджається енергією і хочеться бігати, літати, стрибати, творити, думати.
  Ранкова зарядка і біг. Це взагалі дуже дієвий спосіб, який при правильних навантаженнях відкриває друге дихання і блокує поганий настрій дуже ефективно.
  Мистецтво, у яке я буквально закохана. Величезне натхнення мені дарують виставки живопису, академічний спів, перегляд гарних фільмів і звісно ж, малювання.
  Експерименти з різними стилями і образами – справжнє дівчаче задоволення. Приміряння сукенок, черевичків, сережок, браслетів, намиста…. Варто дарувати собі таке задоволення час від часу для стимулювання творчої енергії.

  Кожна творча людина знає, що надихати можуть милі щоденні приємності: руденький котик, який не може впіймати власного хвостика, танок осіннього листя, що клубочиться у вітряний день, калюжки, по яких можна походити в гумових чобітках.
  Друзі, я бажаю всім натхнення для створення гарного настрою і щасливого життя, наповненого приємними відкриттями і зустрічами!

  Щиро ваша,
  Алла Дурдас

  Фото: з мого архіву

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись