1. Містичні та фантастичні спецефекти в кіно!

  30 жовтня 2015 відбудеться майстер-клас “Містичні та фантастичні спецефекти в кіно” на фестивалі LiTerra Con!Спікери: організатори Ukrainian Cinema Village та автори короткометражних фільмів “Серце”, “Дякую, мамо!”. А 1 листопада ми проведемо презентацію містичної комедії “Кронрим”. Спікери: Богдан Юсипчук – генеральний продюсер фільму, організатори Ukrainian Cinema Village.

  Коротко про фестиваль:
  LiTerra Con’15 – це Другий Міжнародний фестиваль фантастичної літератури та уявних світів. Тут збираються творці уявних світів: прозаїки, поети, художники, режисери – і любителі фантастики будь-якого віку.

  У програмі фестивалю – обговорення літературних тенденцій, презентації нових книг та перекладів, дискусії і круглі столи, майстер-класи, автограф-сесії і зустрічі з авторами.
  Для любителів візуального мистецтва фестиваль готує блок кіно, анімації та відеопоезії, виставку фантастичних картин художників і фотографів. Поціновувачі науки зможуть послухати лекції спеціалістів, а для любителів страшних історій готуються заходи спеціальної програми до Геловіну. Не будуть забуті й комікси – як графічні, так і екранізації.

  Більше інформації про фестиваль – за посиланням:
  http://li-terra.kiev.ua/uk/

  За матеріалами Ukrainian Cinema Village.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись