1. Денис Радюк: “Архітектура цього середовища є головним елементом сталого розвитку та якості життя глобальної людської спільноти”

  Денис Радюк, президент Науково-дослідного центру «Зелена клініка» (Україна) та Голова правління та CEO GreenClinic LifeScience Global OÜ (Естонія), автор ідеї «Літньої зустрічі» (Summer meeting Ukraine – 2016 )

  “Друзі! Людина є соціальною істотою, і якість нашого життя обумовлена культурою та властивостями середовища, яке ми створюємо та трансформуємо для свого життєзабезпечення.


  Архітектура цього середовища є головним елементом сталого розвитку та якості життя глобальної людської спільноти. Сталий та динамічний розвиток середовища робить людей більш щасливими, обумовлює розвиток можливостей для розвитку економіки та покращення життя людини, а затримка розвитку середовища викликає кризи та розпач.
  Середовище людини має структуру, формується і змінюється відповідно до зміни потреб, культури та способу життя, і складається зі статичних та функціонуючих елементів інфраструктури: від об’єктів архітектури (будівель, поселень, ландшафту), важливих сервісів життєзабезпечення (енергія, комунікації, транспорт, медицина, освіта, поліція, пожежно-рятувальна служба), до простору і предметів приміщень і побуту, та найсучаснішого інформаційного простору, який забезпечує новий рівень функцій всієї решти елементів, покращуючи життя людини. Це середовище супроводжує людину протягом всієї історї людства.
  Саме тому, ми команди EVIM, GreenСlinic LifeScience Global та НДЦ «Зелена клініка» і всі наші партнери, як експерти зі сталого розвитку, об’єднуємо професійне середовище кожної окремої галузі в архітектурному та інфраструктурному секторі, уможливлюючи комунікацію навколо людини, як единого споживача, її потреб та інтересів, стимулюючи формування спільного архітектурного ринку заради спільного розвитку операторів та підсилення позитивного впливу на суспільство.
  Ми щороку, вже 4 роки поспіль, концентруємо досвід, експертність та стратегічне бачення учасників та гостей «Літньої зустрічі» заради кращого майбутнього”.

  З повагою,

  Денис Радюк, президент  Науково-дослідного центру «Зелена клініка» (Україна) та Голова правління та CEO  GreenClinic LifeScience Global OÜ (Естонія), автор ідеї «Літньої зустрічі» (Summer meeting Ukraine – 2016 )http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись