1. Притула, Фреймут і Педан пішли з Підйому

  Коли у школах був останній дзвоник, на Новому каналі в програмі «Підйом» – останній ефір з найулюбленішою ранковою трійцею країни Сергієм Притулою, Олею Фреймут і Олександром Педаном.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Йдучи з «Підйому», ми забираємо всі свої знайомства, всіх друзів і найсвітліші моменти. Адже в цій програмі справдилися всі мої дитячі мрії: я побував у Штатах, спробував себе у стількох видах спорту … Навіть стрибнув з парашутом! Ну коли і де я – чоловік і батько – міг би собі це дозволити?! А так я сказав дружині: «Потрібно для сюжету!», – зізнається Олександр Педан. – Можна з упевненістю сказати, що в цій програмі ми пройшли справжню школу життя, тому так символічно, що день нашого останнього ефіру збігся з останнім дзвінком у школах. Адже і за відчуттями вийшло все так само – ніби це прощання зі шкільними друзями, з якими провчилися не один рік.

  «Якщо чесно, то цей ефір я собі уявляв трохи по-іншому. Думав, що він мало чим відрізнятиметься від попередніх наших програм, оскільки не є прихильником «соплепусканія» в ефірі. Всі знають мій цинічний підхід до цих речей, – ділиться Сергій Притула. – Гаразд, я очікував цього від Олі! Але, коли приїхав сьогодні в студію, був приємно здивований – ще жодного разу тут не збиралося стільки людей. Я маю на увазі не колектив, а глядачів. Заходжу в студію – а у всіх такий траурний вигляд … Кілька слів – і ось вже Фреймут початку лити сльози, а мене цим дуже легко зворушити. Дивлюся – Саша трохи «поплив». Тут вже і я від них не відстав. Йшов на ефір, думаючи, що буду таким собі «залізною людиною». А під кінець ефіру було відчуття, що я собі палець відрізав. Так було боляче і не хотілося все це втрачати».

  «Було видно, що хвилювання переповнює людей, які з нами працюють. Сівши в крісло до гримерки Світланки, я зрозуміла, як вона переживає за мене – дивлюся, а вона всю косметику для мене приготувала водостійку, розуміла, що буде море сліз, – розповідає Ольга Фреймут. – Я тепер думаю, чим замінити порожнечу. Впевнена, що це буде якісна заміна. Вся моя енергія зараз спрямована на те, щоб не розчарувати глядача».

  Нова трійка ведучих «Підйому» – Андрій Шабанов (відомий ведучий «Просто Радіо». Каже, що прямий ефір на Новому каналі для нього – телевізійний дебют), Роман Скрипін (найстарший у новій трійці і найдосвідченіший телеведучий. Ще в 1996 році Роман був ведучим одного з перших ранкових шоу країни «Доброго ранку, Україно!» На УТН) та Ольга Цибульська (випускниця Першої «Фабрики зірок», на Новому каналі вела «Кліпси», зараз – «Зону ночі»).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись