1. Політикам не дає поспати Підйом

  Улюблене ранкове шоу України «Підйом» вигадав нову рубрику – «Підйом політиків». В ній презентується, як починається день державних діячів. «Знімальна група приїжджає в гості до героїв о 7.00», – розповідає шеф-редактор «Підйому» Ганна Жижа. Так що ранковий сон політикам не грозить.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Господарі, як правило, до ефіру обумовлюють, що мають у своєму розпорядженні 20-40 хвилин. Проте частенько ранкові бесіди продовжуються годину чи дві», – зауважує головний редактор програми.

  «Підйом політиків» вже розбудив Ірину Бережну, Анатолія Кінаха, Максима Луцького, Михайла Чечетова, Володимира Яворівського.

  «Нерідко нашій знімальній групі призначають зустріч у спортивних комплексах, басейнах, а от сімейні люди – частіше запрошують додому, – коментує Ганна Жижа.

  Ірина Бережна заряджається гарним настроєм на весь день від першого слова своєї маленької доньки Даніели: «Мама». Наталія Королевська встигає все, незважаючи на те, що вдома їй потрібно подбати про трьох улюблених чоловіків – чоловіка і синів.

  Анатолій Кінах особисто готує 10-річній доньці Софії сніданок: яєчня, чай і бутерброд. А потім відвозить її до школи. Каже, що дитячі посмішки та сміх додають йому енергії.

  Максим Луцький щоранку пірнає в басейн з холодною водою (6 ° C).

  Про робочий дрес-код чоловіків, як правило, думають їхні дружини. Наприклад, Володимир Яворівський довіряє дружині прасувати сорочки і інші речі, а ось стрілки на брюках загладжує тільки власноруч. Він розповів, як колись поїхав на важливу зустріч і вже в машині зауважив, що на штанах – дві стрілки. Повернувся додому, виправив і тільки тоді поїхав на роботу.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись