1. Підйому подарували ВІАГРУ, військовий пайок та пісні

  Вчора «Підйом» відсвяткував свою першу десятку. Дивлячись, що програма перебуває на вершині слави, двадцятка не за горами. Ведучі найвеселішої ранкової передачі країни задаровували знаменитостей та отримували на свій рахунок чимало сюрпризів.

  На «Підйомі» відзначились чимало знаменитостей. Ось чому весела трійця – Ольга Фреймут, Сергій Притула і Ангел Педан задарували їх дипломами. Група «А.Р.М.І.Я» отримала підйомівський сертифікат і не залишилась у боргу. Вони захопили з собою військовий пайок: горілочка, тушонка, солені огірочки. Цілісінький вечір цей яскравий подарунок йшов на словах гостей і ведучих. Ангел Педан навіть пожалів дівчат з групи, що їх Юрій Нікітін з їжею не дуже панькає.

  “А.Р.М.І.Я” намагалась роздягнути Ангела Педана

  Фреймут, Притула, Педан і Лірник

  Притула і Педан роздивляються свої високі рейтинги

  Антон Лірник теж вирішив здивувати “Підйом” подарунком. Він вручив усім трьом ведучим віагру, аби рейтинги програми не падали. А от “Gorchitsa” привітала винуватців свята своїми піснями.

  Оля Фреймут

  Ольга Фреймут протягом вечора змінювала букети розкішних квітів, усміхалась і просто раділа такому успіху «Підйому». Насправді програму прийшли привітати стільки друзів, що місця вільного не було у ресторані. Серед присутніх була і Маша Єфросініна, яка зізналась, що дуже скучила за ранковим ефіром “Підйому”.

  Знатний танцюрист країни Влад Яма прийшов з пустими руками, але пообіцяв Сергію, Олі і Олександру, що наступного разу обов’язково прийде з подарунком.

  Оксана Гутцайт

  Настя Касілова

  Дмитро Коляденко

  Серед ведучих Нового каналу були помічені: Настя Касілова, Дмитро Коляденко, Михайло Шаманов, Світлана Рижук, Оксана Гутцайт.

  Володимир Горянський

  На свято завітав навіть конкурент «Підйому» – актор Володимир Горянський, що веде ранкову програму «Ранок з Інтером». Причому багато побажав талановитій команді, але підкреслив, що хай в ранкової інтерівської передачі рейтинги будуть вищими за Новий канал.

  Тіна Кароль

  День народження програми прийшли відзначити музичний продюсер Володимир Бебешко, група “Алібі”, світська левица Світлана Вольнова, зіркова мама Тіна Кароль з чоловіком, Віктор Павлік з Павликами Інтернешнл.

  Віктор Павлік співає з іменинниками

  Павлики Інтернешнл

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись