1. Зірка «Сватів» зіграє у новому ситкомі «Ластівчине гніздо»

  Почалися зйомки 60-серійного серіалу «Ластівчине гніздо», який глядачі зможуть побачити в ефірі Нового каналу у новому телевізійному сезоні. Щоб привітати один одного з першим знімальним днем і побажати проекту успішного життя, на майданчику зібралася творча група.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Раділи першому знімальному дню режисер Кирил Кашликов та актори: Софія Стеценко, Данило Бєлих, Артем Семакін, Ірина Медведєва, Тетяна Орлова і Віктор Бичков.

  Олексій Гончаренко (керівник компанії «Friends Production», яка працює над серіалом спільно з Новим каналом) відкрив деякі таємниці сюжету. За сценарієм, дія відбувається в Ялті, неподалік від замку «Ластівчине гніздо». Головну героїню ласкаво називають Ластівкою.

  Дівчинку на ім’я Маша, навколо якої і будуть розвиватися події, зіграє Софія Стеценко (глядачам вона відомо за роллю в серіалі «Свати»). Маленьку, що втратила матір, опікують сусіди (Тетяна Орлова, ситком «Татусеві дочки», і Віктор Бичков, фільм «Особливості національного полювання») і подруга мами (Ірина Медведєва). Але одного разу дівчинка вирішує знайти свого тата. У дитини є фотографії та відомості про двох «претендентів» на це звання (їх грають Данило Бєлих, фільм «Конвалія срібляста 1,2», і Артем Семакін, серіал «Не родись красивою»).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Ігорко сказав(ла):

   Лютий 27, 2011 @ 1:47 pm

   Там где Татьяна Орлова-там всегда радость, веселье и необыкновенная сказка. Орлова THE BEST!!!

  Висловлюватись