1. Педан, Притула і Фреймут дали жару на концерті Турецького

  Михайло Турецький з творчими підйомівцями познайомився у прямому ефірі ранкової програми. Народна пісня «При долині кущ калини» – стала візитною карткою артистів в очах художнього керівника проекту «Хор Турецького».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Засновник «Хору Турецького» ще не встиг переступити поріг «Підйому», як його засипали запитаннями. Протягом інтерв’ю Оля Фреймут час від часу просила Михайла Турецького виконати щось у прямому ефірі. Врешті телеведуча не втрималась і сама завела українську народну пісню «При долині кущ калини», а Притула одразу ж приєднався. Керівник співочого проекту, прослухавши перший куплет, одразу оцінив вокальні дані підйомівців: «Це готовий колектив, якого можна продюсувати вже зараз».

  «Мені дуже подобається одна українська пісня, – продовжує Турецький, – яка починається зі слів «Рідна мати моя»». І ведучі допомогли маестро виконати музичний твір. Михайло одночасно встигав співати, диригувати і навіть давати поради підйомівцям.

  Прямим ефіром спілкування гостя з телеведучими не обмежилось. За кадром Турецький зізнався, що їх спів настільки припав до душі, що йому б хотілось побачити виступ ранкової трійці у себе на концерті.

  Про такий поворот долі ніхто не задумувався. Ця трійка готувалась до свого виходу на сцену дуже ретельно. Хлопці прийшли у суворих костюмах, а Оксана Караванська зодягнула Ольгу Фреймут.

  Коли вже довелось виходити на сцену, ведучі хвилювались, але не довго. Запальна атмосфера залу просто завела Олю, Олександра та Сергія. Вони танцювали, співали та й підняли 200 глядачів.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись