1. Олександр Педан: “Чоловіків потрібно оцінювати не за зовнішністю, а за нашими вчинками”

  Олександр Педан, Ангел Педан, VIVA! Найкрасивіші -2009

  Напередодні п’ятої щорічної церемонії нагородження “Viva! Найкрасивіші Люди України 2009” претенденти на титул найкрасивіших Сергій Притула, Оля Фреймут і Олександр Педан розповідали про красу.  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба конкурсу.

  Сергій Притула, Viva! Найкрасивіші Люди України

  Як зберегти красу, коли недосипаєш?
  С.П.: Дружити з хорошим гримером, яким у нас на «Підйомі» є Яна Голенок. Завдяки їй навіть при затяжному безсонні, котрим у мене завжди супроводжується цикл зйомок Файни Юкрайни, можна виглядати на всі 100%.
  О.Ф.: Я щотижня ходжу до  косметолога. Окрім коректора і туші, поза ефіром не користуюся декоративною косметикою, бережу шкіру. А ще: ми багато сміємося, бо щасливі. А щастя робить еталонним навіть посереднє личко.

  Український красень, який він?
  С.П.: Судячи з останніх переможців – невисокого росту, бажано віком за 50 і мати тотальну присутність на загальнонаціональних каналах .
  О.П.: Чоловічої краси, як такої, на мою думку, не існує. В усякому разі, я не знаю, за якими критеріями можна оцінити чоловічу зовнішність. Можливо, лише за реакцією жінок. Якщо їм чоловік подобається – напевно, він красивий. Судячи з їхньої реакції, красень, наприклад, – Влад Яма. До речі у житті ми з ним товаришуємо, тому я проголосував за Влада на препаті.
  А взагалі мені здається, що нас, чоловіків, потрібно оцінювати не за зовнішністю, а за нашими вчинками.
  О.Ф.: Він має бути некрасивим.

  Оля Фреймут залишилась одягненою в еротичному образі

  Українське розуміння краси?
  О.П.: Як показує практика попередніх років, голосуючи за чоловіків – номінантів, люди у поняття «краса» вкладають значення «популярність». А що стосується жінок… Вони всі прекрасні, і кожна по-своєму.
  С.П.: Ймовірно розуміння краси лежить у площині пошуку золотої серединки -між зовнішніми даними людини та її розумовими здібностями.
  О.Ф.: Мені подобаються люди-легенди. У таких навіть ніс-помідор не відволікає від унікальності внутрішнього світу.

  Ідеальний  український  красень і красуня з “частин” номінантів…
  О.Ф.: Ми вже пробували робити «ідеальний комплект краси» з голлівудських зірок  в «Підйомі». Вийшло дуже страшно.
  С.П.: Це нереально, в звязку з тим, що серед номінантів я не помітив Вітю Бронюка з групи ТіК і Юлію Тимошенко. Без них цей портрет буде недосконалим.
  О.П.: Ідеальний красень: вуса – як у Притули, зачіска – як у Ями, ноги – як у Шевченка, плечі – як у Лісогора, удар – як в Узєлкова… А щодо номінованих дівчат, то кожна з них і так – ідеальна.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись