1. «Підйом» здійснив мрію Віталія Козловського – призначив його ведучим на кілька годин

  «Підйом» здійснив мрію Віталія Козловського – призначив його ведучим на кілька годин, Віталій Козловський

  Заслужений артист України Віталій Козловський колись марив кар’єрою телеведучого. Дізнавшись про дитячу мрію популярного артиста, «Теленеделя» вирішила втілити її в життя і звернулася до команди «Підйому» («Новий канал»).  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «У дитинстві, коли я приходив додому після школи, і мені треба було, скажімо, розігріти борщ, залишений мамою на плиті, і відрізати хліба, я перетворював цю процедуру у «кулінарну програму», – усміхається Віталій. – Якщо я прибирав у своїй кімнаті або робив уроки, все теж перетворювалося на «телевізійну передачу». Недарма ж я закінчив факультет журналістики».

  Вчора вранці «Підйом» надав кілька годин ефіру Козловському. Піднятися о 5 ранку виявилось для співака неймовірним випробуванням, адже він звик пізно лягати. Тому, коли годинникова стрілка дійшла 00.00, артист ліг спати, але заснути так і не зміг. «Очі почали закриватися тільки ближче 5 ранку, але тут задзвонив будильник і довелося вставати», – зізнається Віталій.

  Звичайно ж, виконавець дуже хвилювався. Вчорашній випуск «Підйому» був присвячений творчості Пушкіна. Співак дістав зі свого гардероба елегантний костюм, в якому півтора роки тому знімався у кліпі «Красота-разлука». Він розпитав знайому – філолога за освітою про біографію поета. Щоправда не вдалось артисту бути дотепним, бо дуже вже динамічним і живим виявився прямий ефір ранкової програми.

  « Зйомки сюжету та прямий ефір – це різні речі. Потрібно постійно бути активним, щоб глядачам було цікаво дивитися. Це дуже важко. Напевно, це ціла наука, – як вести програму, – зізнається Козловський. – У «Підйомі» ведучі поводяться так невимушено і емоційно, кожен хоче щось сказати, тому у мене не завжди виходило викласти свою думку до кінця. Зрозуміло, що Сергій, Оля і Олександр – вже згуртована команда, працюють на одній хвилі. А я в деякі моменти не розумів, що відбувається і про що вони говорять. У такі хвилини просто мовчав. Тому що краще змовчати, ніж сказати щось не до ладу, не в тему».

  Віталій зізнається, що найближчим часом обов’язково перегляне випуск «Підйому» в Інтернеті, щоб оцінити плюси і мінуси свого «дебюту» як ведучого ранкової програми.

  «У будь-якому випадку це був дуже цікавий досвід і хороша практика. Після ефіру до мене підійшли ведучі «Підйому» і сказали: «Тепер, якщо хтось із нас захворіє, ми знаємо до кого звернутися за допомогою», – усміхається Віталій.

  «Підйом», Віталій Козловський, Оля Фреймут

  Співак на прощання елегантно поцілував руку Олі Фреймут. І, піддавшись емоціям, які перехоплюють через край після прямого ефіру, підняв тендітну ведучу на руки.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Лютий 11, 2010 @ 9:37 am

   Наступний ефір – здійснення мрії Каті Осадчої, вона на один день стане вчителькою молодших класів 😉

  Висловлюватись