1. Ольга Фреймут: «Навіщо Бог дав талію, якщо запаковувати її у мішковину»

  Ведуча програми «Підйом» (Новий канал) розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про свої захоплення, сімейні вихідні, дитячу мрію і, як часто дується на Сергія Притулу та Ангела Педана.

  Олю, ви дуже світла і життєрадісна людина у телеекрані. Ви така ж за кадром?

  Намагаюся. Але останнім часом, певно від недосипання, починаю бурчати. В такі хвилини нагадую собі пенсіонерку. Тому одразу припиняю. А щоранку прокидаюся і посміхаюся – щоб день вдався.

  Чим цікавитесь, крім роботи телеведучої?

  Я люблю моду. Орієнтуюся в колекціях світових і вітчизняних дизайнерів. Знаю, чим відрізняється один стиль від іншого. Іноді на вулиці бачу невміло вбрану людину і думками переодягаю її на свій смак.

  Окрім цього, люблю читати. Навмисно не купую англійських авторів в українських книгарнях. Не довіряю чужим перекладам. Гадаю, що читати в оригіналі набагато надійніше.

  Обожнюю письменницю Марію Матіос, бо вона чимось схожа на мене – провінціалка, яка пишається народними традиціями. Я, до речі, поведена на народознавстві. Ще в школі перечитала Скуратівського та Воропая.

  Чи телебачення було вашою дитячою мрією?

  Я марила телебаченням зі школи. Працювала на Новороздільському кабельному телебаченні ще з шостого класу.

  Коли ви переступаєте поріг дому, залишаєте роботу за дверима чи продовжуєте думати про справи?

  «Підйомом» живу, як і уся команда, що працює над створенням програми. На 8-ме березня Саша Педан оголосив тост, у якому щиро поспівчував нашим другим половинкам. Побажав, щоб ті й далі продовжували терпіти нашу здвинутість на роботі. Наші редактори, продюсери та режисери іноді сплять по три години на добу. Бо якщо у когось виникла божевільна ідея, то її неодмінно треба втілити в життя. ВЖЕ! Наприклад організувати весілля в прямому ефірі чи дістати трьох мишей у межах декількох годин.

  Які у вас зазвичай сімейні вихідні та й взагалі сімейні традиції?

  Я люблю спонтанність. Беру донечку Злату і їду з нею блукати містом. А там завжди можна сходити в кіно, на виставку, чи просто зустрітися з подружками.

  Ви готуєте вдома чи полюбляєте їжу ресторанів?

  Готувати не люблю, але мушу. Але ми з чоловіком та донечкою часто їмо в ресторанах. Мені завжди шкода марнувати час на тупанину біля пічки.

  Олю, у кожній програмі «Підйом» у вас інше вбрання. А насправді ви теж обожнюєте змінювати одяг щодня, бути постійно новою та іншою?

  Ніколи не дозволяю одягатися в те ж саме два дні поспіль. У мене небагато одягу, увесь дизайнерський. Знаете, ніколи не переставала вірити у те, що жінці мати розум та красу замало. Навіщо Бог дав талію, якщо запаковувати її у мішковину?

  Одяг для ефіру підбираєте ви чи стиліст?

  Я товаришую із більшістю вітчизняних дизайнерів. Але одяг підбираємо разом зі стилістом Оленою Софієнко. Разом ми наважилися на авантюру – одягаємося у крикливе вбрання в ранковій програмі. На форумах мене за це засуджують. Я не хочу змінюватися, бо почуватимуся скованою у сірих джинсах та джемпері з оленем на грудях.

  Головна жіноча дрібничка, яку вдягаєте щодня і вона підкреслює ваш стиль?

  У мене є улюблена сумка з останньої колекції Караванської. На ній аплікація за мотивами Примаченко. Відчуваю, що торбина мені на щастя.

  На які речі частіше витрачаєте гроші?

  Я люблю дизайнерські сукні та взуття. На них йде значна частина моїх надходжень.

  Вас можна включити у список шопоголіків?

  Педан і Притула мене вже давно туди занесли. Але я вмію вчасно спинитися.

  Часто у вас бувають миті, коли ви неконтрольовано можете скупити чимало гарненьких дрібничок?

  Ні.

  Трапляється, що інколи куплена річ лежить без діла, бо вже наступного дня стає вам нецікава?

  Таке буває доволі часто. Але на щастя, мій невдалий шопінг завжди можна передоручити мамі. Ми з нею одного розміру.

  В ефірі ви так жартома трішки сваритесь з Сергієм Притулою та Олександром Педаном. Поза ефіром у вас теж бувають суперечки, сварки? Бувало, що ви могли дутись на хлопців кілька днів, але у кадрі продовжувати всміхатись?

  Нещодавно посварилися. Бо після ефіру до штанів Педана приклеїлася жуйка. Я сказала, що то не моя. Притула теж відхрестився. Педан продовжує підозрювати нас вдвох. Але усі непорозуміння нагадують сварки між братами та сестрою. Я дуже люблю Сашу і Сергія.

  Як ваша сім’я ставиться до вашої роботи в екрані?

  Чоловік передивляється кожну програму. Він пишається мною. Трирічна донечка називає мене Фреймуткою і просить перемкнути «Підйом» на «Теленяню». Вона дорікає мені, що не сиджу з нею вдома. Сподіваюся, Злата змінить свою думку.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 9 мікрувань

  1. Александра сказав(ла):

   Листопад 3, 2009 @ 1:35 pm

   Более глупой кривляки и хамки, чем Фреймут трудно себе представить на телевтдении. И вообще, кто ей сказал, что она разбирается в моде и что она модный эксперт? Провинциальная жлобиха с амбициамя и перекошенным от злости лицом, если ей что-то или кто-то не нравится. И канал этот смотреть неохота утром потому, что там ОЛЬЯ пищит. Короче, ей надо сначала себя научиться вести и спеси немного сбить. И тогда все будет ок.

  2. Roksolana сказав(ла):

   Листопад 4, 2009 @ 8:46 pm

   Цікаво, а нащо на передачі треба було три миші? 😉

  3. ОЛІЧКА сказав(ла):

   Січень 27, 2010 @ 10:03 pm

   Мені особисто олічка подобається!!! Вона випромінює тільки позитив,завжди усміхнена і життєрадісна,і всі її прикольчики так їй личать .Вона дарує море позитивних емоцій,з самісінького ранку. А що до провінціалок то це дарма,вони можуть втерти носа багатьом Київлянкам,головне що людина талановита,а звідки вона не має значення,тому що ми усі жителі планети ЗЕМЛЯ!!!

  4. Ravik сказав(ла):

   Лютий 11, 2010 @ 11:41 am

   После просмотра сегодняшнего «Подъема» настроение на целый день было отвратительной, глядя на Олю Фрейменд – хочется плакать и кричать. Где берутся такие. Она своим тупым юмором, антиинтеллектом и мнением портит столько замечательную передачу окончательно и бесповоротно.
   Эта девушка «блонди» позорит даже самих блондинок – отвратительней и тупей ведущей не видел еще.
   Предлагаю, чтобы ее поменяли на Регину Дубовицкую :))))), думаю будет намного смешней и не так противно!

  5. Наталия Маля сказав(ла):

   Лютий 22, 2010 @ 4:08 pm

   у Ravik подготовленный один и тот же текст на всех сайтах об Ольге – явно не равнодушен!!! Ха-ха.
   Ольга – молодец! Такая как есть!!!!!

  6. МИСС сказав(ла):

   Березень 13, 2010 @ 4:16 pm

   Ребята,которые настроены против Оли,вы на себя посмотрите для начала! Чего конкретно вы добились,чтоб так оскорблять человека?
   Хотя бы писать бы правильно научились..)

  7. Анюта сказав(ла):

   Липень 24, 2010 @ 9:49 am

   Знаете кому не нравится тот и писать не будет тратя свое время и обращать внимание на это интервью, а тот кто пишет гадости уверена просто ущербные людишки которые ничего в жизни не добились!!! Ольга молодец, респект и уважение!

   • ЗАЙКА сказав(ла):

    Лютий 16, 2011 @ 1:39 pm

    Олічка Фреймут сама,сама хороша.Вона вдягається відпадно!!!Оля-просто супер.
    Ви краще притримуйте язик за зубами..

  8. Шуня сказав(ла):

   Червень 13, 2011 @ 11:44 pm

   Недавно увидел ее совсем рядом…..чуть не потерял сознание…

  Висловлюватись