1. Олександр Педан підкорив ополонку на Водохрещя

  Олександр Педан підкорив ополонку на Водохрещя

  Ранкова трійця Сергій Притула, Олександр Педан і Оля Фреймут не втомлюються робити один одному несподіванки. Цього разу – ополонка у морозний день.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Так, напередодні Водохрещя колеги нагадали Олександру Педану про обіцянку, яку він дав рік тому.

  «Я тоді казав, що не готовий зануритися в ополонку і пообіцяв, що обов’язково зроблю це наступного року. Ось вони мене і підловили, причому не полінувалися, дістали відео, де я це пообіцяв і зажадали виконання, – пояснює Олександр. – Зізнаюся, я давно хотів спробувати: як це – зануритися в крижану воду, а тут з’явилася мотивація. Пообіцяв, значить потрібно зробити».

  Олександр Педан підкорив ополонку на Водохрещя

  Педан приїхав до місця, де повинен був зануритися в ополонку, заодно прибула знімальна група «Підйому», яка зафіксувала відчайдушних «моржів».

  «У крижану воду пірнали і молоді, і літні люди. Якщо чесно, дивитися на них було холодно. Довелося серйозно налаштуватися, зібрати всю волю в кулак перед тим, як зважитися роздягнутися на морозі і зайти у воду, – ділиться ведучий. – Але якщо це робить стільки людей, відомих політиків, знаменитостей, чому не вийде у мене, – вирішив я. Після цього я помолився, перехрестився і ступив у воду».

  Педан, згадуючи про свої відчуття у крижаній воді, досі не може знайти слів для вираження емоцій.

  «Викид адреналіну був божевільний, а потім – такий же заряд бадьорості. Це дуже цікавий ритуал – в наступному році дуже хочу його повторити», – знову пообіцяв Олександр.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись