1. Оля Фреймут, Сергій Притула і Олександр Педан оберуть собі літній відпочинок у прямому ефірі

  Літо триває, але трійця «Підйому» досі вагається, куди їхати відпочивати. І тому, щоб довго не думати, вони вирішили приймати рішення у прямому ефірі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Кожен день у «Підйомі» ми будемо обговорювати якусь країну, – коментує Олександр Педан.- Кожен з нас поділиться всім, що про неї знає, глядачі теж долучаться до дискусії. Попередньо збиратиму думки друзів, знайомих, думаю, редактори програми теж допоможуть інформацією. Ось так я і оберу собі місце для відпочинку». Ведучий мріє провести канікули в країні, де ще не був. Це активний відпочинок: екскурсії, прогулянки, спорт. «Без спорту я – нікуди. Кілька днів відпустки збираюся провести на Казантипі, там мої друзі організовують фестиваль екстремальних видів спорту», – продовжує він.

  Оля Фреймут планує поїхати з дочкою Златою до Шотландії. «Я дуже скучила за цією країною. Там у мене багато друзів, прекрасна природа, озера, гори, на пасовищах безліч буйволів і овець. Едінбург – це місто-палац», – усміхається вона. А ще телеведучій хочеться на південь Франції, у паризький Діснейленд.

  Сергій Притула за час літніх канікул сподівається встигнути і попрацювати і відпочити.
  «Мене запрошують в безліч всіляких проектів, зокрема у клубні. Але все ж не втрачаю надії, що вдасться викроїти час для відпочинку. В ідеалі хотілося б з дружиною і сином поїхати до Грузії», – каже він. У гарячій і гостинній країні Сергію вдалося побувати в квітні. Залишаючи Грузію, Притула пообіцяв новим друзям і собі насамперед, що влітку неодмінно відвідає Батумі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись