1. Зіркові однокласники не завжди онлайн

  Виявляється, чимало зіркових однокласників полюбляють спілкування онлайн, а деякі з них лише зі слів знайомих та друзів дізнаються про існування їх акаунту в соціальних спільнотах.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила піар-служба Інтеру.

  У Новорічну ніч на телеканалі Інтер у програмі “Однокласники. Новорічна зустріч” за святковим столом зустрінуться зірки-однокласники, які знайшли один одного на сайті “Однокласники”.

  Групи «Чай вдвоем» та ВІА «Гра», Єлизавета Боярська, Валерій Меладзе, Валерія, Наталія Гусєва, Ірина Білик і Наташа Корольова розповіли про своє ставлення до соціальної сітки «Однокласники» та, чи дійсно вони знайшлися онлайн.

  Група “Чай вдвоем”

  Денис, «Чай вдвоем»: «Моя сторінка є на «Однокласниках». Я там зареєструвався лише для того, аби знайти кількох людей і поспілкуватись з ними. Знайшов усіх. Поспілкувавшись, зрозумів, що половина з них – це зовсім інші люди. Проте з друзями в «Однокласниках» спілкуюсь до сьогодні».

  Стас, «Чай вдвоем»: «Як на мене, від «Однокласників.ру» до «Дім – 2» один крок. Тому мене там і там нема».

  Єлизавета Боярська: «У мене не склалось з сайтом «Однокласники». Не вдається створити свою сторінку. Зате користають подібним – «В Контакте». У мене там чимало друзів. Щодня обов’язково відвідую свою сторінку».

  Валерій Меладзе: «Жодного разу не заходив на сайт «Однокласники. ру». Проте знаю, що періодично там зявляються мої двійники. Хтось від мого імені пише».

  Альбіна, ВІА «Гра»: «Моєї сторінки на сайті довго не було, але зараз є. Вона ніяк не позначена, немає фотографій, інформації. Я просто інколи переглядаю її».

  Таня, ВІА «Гра»: «Я теж зареєструвалась на сайті «Однокласники», а потім видалила сторінку. А все тому, що знайшла усіх, кого хотіла. Ми обмінялись телефонами і тепер спілкуємось в житті, а не в «Однокласниках»».

  Валерія: «Скільки не заходила на сайт «Однокласники», так нікого не зустріла з однокласників. Ті, хто залишився у невеликому містечку Аткарске, звідки я родом, мабуть, не дуже товаришують з Інтернетом. А ті, хто живе у Москві чи Санкт-Петербурзі, ймовірно, ділові люди, котрим ніколи сидіти на подібних сайтах».

  Наталія Гусєва

  Наталія Гусєва, відома усім в ролі «Аліса Селезньова»: «Я звісно знаю про сайт «Однокласники». Мені навіть сказали, що там є моя сторінка, з моїми фотографіями і біографією. Але це не я».

  Ірина Білик: «Моєї сторінки в «Однокласниках» немає і, мабуть, не буде. У мене навіть не виникало бажання її відкривати, адже насправді ніколи відповідати».

  Наташа Корольова: « Завдяки «Однокласникам» я знайшла не лише шкільних друзів, а й подруг з інститута. Втім, це вони мене знайшли і почали запитувати, чи памятаю їх».

  Фото: піар-служба Інтеру

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Грудень 20, 2008 @ 4:18 pm

   ги-ги… створюють “сторінки” фанати або жартівники, а от перевіряють чи вона є – продусери і PR 🙂

  Висловлюватись