1. Єлизавету Боярську депортували в Німеччину

  На «Інтері» відбулася прем’єра серіалу «Я повернуся» – про часи Другої Світової війни, остарбайтерів – у нацистській Німеччині насильно вигнаних до Рейху для роботи на гітлерівських підприємствах жителів Східної Європи і СРСР.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Кіноепопея 2009 року виробництва. Це мелодрама. 12 захопливих серій. А в головній ролі відома актриса Єлизавета Боярська.

  Ідея зняти картину про остарбайтерів народилася у режисера Олени Нємих, коли вона трудилась над документальним фільмом «Раби для диктатур». «Мене зачепила історія однієї жінки, – палить емоціями екранізаторка. – Її викрали працювати на заводі «Фольксваген» у 17 років, де вона познайомилася з голландцем і закохалась в нього. Після звільнення вони домовилися, що побачаться в її день народження о 12 годині на Червоній площі. Жінка щороку приходила в призначений час, але йшла ні з чим, бо хлопця не пускали до Росії. Зустрілися вони у похилому віці».


  «Я повернуся» – історія дівчини, що втрапила в німецький полон та опинилася на примусових роботах в Німеччині. Це Муся Растопчина, яку зіграла одна з найкрасивіших російських акторок – Єлизавета Боярська. Вона наймолодша у сім’ї. В неї троє сестричок. Батько – московський професор Василь. На початку літа 1941 року був повна райдужних надій, тільки-но закінчила школу, вступила до театрального училища (акторська професія – її мрія) та закохалася в Михайла. Але ідилія не довго тривала. Спочатку був заарештований батько сімейства. Наступного дня почалася війна. Михайло пішов на фронт. Муся з мамою змушені були шукати в підмосковних селах їжу. Під час таких пошуків головна героїня потрапила в полон до фашистів. А коли вона повернулася з полону, всюди знаходились недоброзичливці.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись