1. «Іронію долі – 1, 2» з Барбарою Брильською і Андрієм Мягковим покаже «Інтер»

  Барбара Брильська, Ліза Боряська, Костянтин Хабенський, Іронія долі. Продовження

  Тривала інтрига, яка стартувала ще в 2007 році, завершиться сьогодні. Вперше на телеекранах популярний фільм, продовження улюбленої історії глядачів країн СНГ – «Іронія долі. Продовження».  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Сергій Безруков, Іронія долі. Продовження
  Сергій Безруков

  Глядачі «Інтеру» побачать не лише другу частину (о 17.40), але й першу (о 13.50), щоб знову нагадати, а як починалась ця новорічна історія про Лукашина і Шевельову.

  Ось вже більше тридцяти «Іронія долі або З легкою парою» (режисер – Ельдар Рязанов) з’являється на українському телебаченні напередодні Нового року. І всі добре знають романтичну історію кохання про Женю Лукашина і Надю Шевельову, можуть відтворити кожну репліку, але… все одно її хочеться переглянути ще раз.

  Екранізував продовження «Іронія долі», ліричну комедію, режисер Тимур Бекмамбетов («Нічний дозор»,«Денний дозор»). Головні ролі у картині також зіграли Андрій Мягков, Барбара Брильська, Юрій Яковлєв у компанії молодих відомих акторів – Костянтина Хабенського, Єлизавети Боярської та Сергія Безрукова.

  «У титрах пишеться: «Пройшло 30 років». Нічого кращого для творців продовження придумати не можна, – каже режисер стрічки. – Змінилася країна, змінилися люди, відносини між ними. Тому і головними героями стали вже не Женя і Надя, а їхні діти – Костя і Надя-молодша».

  З того Нового року, коли Женя Лукашин (Андрій Мягков) зустрів свою Надю (Барбара Брильська), минуло три десятки років. Женя також кожен рік, зі своїми старими друзями, ходить у баню. А Надя теж … живе у Ленінграді (Петербурзі). Так, так! Час не пощадив їх відносин – вони розлучилися, він залишився у Москві, вона – повернулася у рідне місто …

  І от напередодні Нового року ситуація знову повторюється. Тільки цього разу у халепу чи гарну іронію долі потрапляє Лукашин-молодший (Костянтин Хабенський). І, звісно, випадково опиняється у квартирі за знайомою адресою – 3-тя вулиця Будівельників, будинок, 25, квартира, 12, де проживає красуня Надійка (Ліза Боярська), дочка тієї самої Надії.

  Костянтин Хабенський, Ліза Боярська, Іронія долі. Продовження

  Костянтин Хабенський, Ліза Боярська

  Цікаве про фільм

  Фільм “Іронія долі. Продовження »з успіхом пройшов у кінопрокаті, його прем’єра відбулася 21 грудня 2007 року. Продюсери картини вдалися до достатньо оригінальних маркетингових ходів: пообіцяли не пускати фільм на телеекрани цілих два роки і дотримали слово.

  На стадії виробництва у фільму було 48 варіантів сценарію.

  Насправді Ліза Боярська відмовилася від сцени поцілунку з Костянтином Хабенським. Але заповзятливі оператори розставили камери так, щоб цього не було помітно!

  На роль Наді-молодшої сценарист пропонував Мілу Йовович. Їй надіслали сценарій, але вона відмовилася.

  Майже у всіх кадрах фільму наполегливо використовується поєднання червоного та синього кольорів (келихи на столі, кульки на ялинку, в квартиру веде червона двері на синій стіні та ін.). Такий самий колір мають і повітряні кульки, на яких написані імена головних героїв.

  Майже всі провідні актори з першої «Іронії» взяли участь у другому фільмі, за винятком Ольги Науменко (Галя) і Лії Ахеджакової (Таня), які відмовилися від участі в картині. Не побачать глядачі і друга Жені Лукашина Мішу, який, за його словами «ніколи не п’яніє», – актор Георгій Бурков – помер ще в 1990 році.

  Ельдар Рязанов відмовився бути режисером другого фільму, але дав згоду знятися у властивій йому епізодичній ролі.

  Валентина Тализіна погодилася зніматися у продовженні, проте знову дублювати Барбару Брильську навідріз відмовилася.

  Спеціально для зйомок в «Іронії долі» дизайнери виготовили Сергію Безрукову гарну перуку з натурального волосся. А все тому, що у розпал зйомок «Іронії» Безрукова запросили зніматися у фільмі «Червень», де він зіграв роль лисого солдата. Для цього персонажа йому треба було постригтися, але і від ролі в «Іронії» він відмовитися теж не міг.

  «Це радість, величезна радість! Ніколи мені ще не доводилося тридцять років по тому бачитися з тими ж акторами, – схвильовано каже Андрій Мягков (Женя Лукашин). – І важливо, що працював над фільмом саме Тимур Бекмамбетов – це приємно і цікаво не тільки для мене, але і для глядача».

  «У мене спочатку були побоювання погоджуватися на роль в цьому фільмі чи ні, – пригадує Єлизавета Боярська. – Важко було зважитися на участь у такому фільмі, за яким такий шлейф слави, така історія».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись