1. Зірка «Стиляг» Максим Матвєєв знімається з Лізою Боярською

  Головний герой в іменитому мюзиклі «Стиляги» Максим Матвєєв святкував День народження у ранковому «Підйомі». І не лише: він ділився своїми планами у Києві.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Ведучі ранкового шоу знали, що вчора в актора був День народження. Тому вони підготувались заздалегідь. Весела трійця програми вирядилась у стилі 50-х. Педан і Притула у брюки-дудочки та яскраві піджаки, а Оля Фреймут показувала білі рукавички і шкарпетки.

  Олександр Педан і Максим Матвєєв

  Матвєєв зізнався веселим телеведучим, що приїхав в українську столицю для зйомок у новому художньому фільмі «Не скажу», де грає разом з Лізою Боярською. Це історія про кохання.

  Оля Фреймут і Сергій Притула

  «Якщо чесно, це був мій перший прямий ранковий ефір, – зізнається Матвєєв «Підйому». – Спершу відчув зашкалення адреналіну, а потім був суцільний позитив».

  Максим подарунки від Педана, Фреймут і Притули отримав ще ті: запальний джаз трійці і екзамен з стилягівської лексики. Сергій навіть здогадався зізнатися, що не дивився «Стиляги», але це не завадило отримати телеведучому задоволення від спілкування з актором.

  30 липня гостею «Підйому» стане Єлизавета Боярська («Адмірал», «Іронія долі – 2»).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись