1. У новій «Попелюшці» зіграла зірка «Інтернів»

  14 лютого на великі екрани вийде молодіжна романтична комедія від творців «Великої різниці» (продюсерська компанія «Среда») – «Попелюшка». Попелюшку зіграла Христина Асмус, що зіграла в «Інтернах» Варю Черноус.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба продакшену.

  У ролях: Христина Асмус, Микита Єфремов, Артем Ткаченко, Єлизавета Боярська, Нонна Гришаєва, Олександр Цекало, Юрій Стоянов, Сергій Бурунов, Анна Шерлінг, Маргарита Бичкова.

  Продюсери: Олександр Цекало и Руслан Сорокін. Режисер: Антон Борматов. Автори сценарію: Дмитро звірків, Максим Туханін за участі Руслана Сорокіна. Оператор: Ілля Демін. Композитор: Костянтин Меладзе.

  Попелюшка Маша Крапівіна (Христина Асмус) – дівчина, що ризикнула підкорити Москву, покинувши провінційне містечко.

  Увечері вчиться, а вдень працює покоївкою в заможній родині. Вона мусить догоджати злій господині (Маргарита Бичкова) та двом її навіженим дочкам (Єлизавета Боярська, Ганна Шерлінг).
  Маша закохана у відомого співака Олексія Королевича (Артем Ткаченко). Багатії отримують запрошення на закриту вечірку, де виступатиме ВІН! Дівчина ладна на будь-які жертви, щоб опинитися поруч з ним. Але як? На допомогу Попелюшці приходить добра фея тітка Агнія (Нонна Гришаєва) – головний редактор видання “Жовтий PRESS”. Вона готова добути для родички заповітне запрошення, але з однією умовою: Маша поїде на вечірку з журналістським завданням.

  “Я рідко створюю музику для кіно. Мені важливо, щоб і сценарій, і режисер, і продюсери мені подобалися. Саме так і сталося: сценарій “Попелюшка” надихнув мене на написання пісень для фільму”, – коментує Костянтин Меладзе.

  “Це моя перша робота в кіно. Спочатку “Інтерни”, а тепер “Попелюшка”», – зауважує Христина Асмус.

  Фото: bojarskaja.ru, кіно-teatr.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись