1. Таланти, шоу і гламур

  Таланти, шоу і гламур, танцюють всі 2

  Українське телемовлення заполонили численні талант-шоу. Вони до нас приходять з-за кордону і оселяються на телеканалах. Це «Танцюють всі – 2», «Танцюю для тебе – 3», «Фабрика зірок – 3», «Народна зірка».


  Талант-шоу виявляють талант, провокують емоції та жагу до перемоги учасників. У проектах працює сила силенна професіоналів: ведучі, журі, дизайнери, візажисти, стилісти, режисери, сценаристи, оператори, звукорежисери і перелік триває. Глядачі спостерігають за феєричним шоу, ростом своїх героїв, хвилюються, плачуть і надіються на перемогу улюбленців.

  Втім так багато пафосу, награності інколи просто перевершує поріг нормального сприйняття. Блоки історій про героїв, їхні успіхи, тренування знімають, таке враження, за сценарієм. Судді намагаються ставати епатажнішими, а відтак не схожими на себе.

  «Танцюють всі – 2». Член журі Тетяна Денисова поступово переймає образ гламурної і зовсім відходить від свого образу, вона ніби втрачає себе. Ведучий Дмитро Танкович не розуміє спів слова Лілію Ребрик. Не відчувається між парою ведучих такого твердого партнерського зв’язку.

  «Танцюю для тебе – 3». Член журі Амадор Лопес заграється. Його витівки кожної програми вже сприймаються як голос дитини у дорослому чоловіку. Зміна одного члена журі щосуботи, як на мене, не йде на користь проекту. Адже знаменитості приходять насамперед заради рейтингу себе, тому вони намагаються суворо судити і не завжди об’єктивно. Постійно у шоу заохочуються подарунки для танцювальних пар (приїзди близьких людей, створення несподіванок руками, творчість), які просто, як на мене, заважають. Зйомки тренувань пар виглядають вже дуже продумані: вигадані конфлікти.

  «Народна зірка». Серед членів журі тільки український поет, сценарист, драматург, заслужений діяч мистецтв України Євген Рибчинський оцінює як фахівець учасників. Інші судді – акторки Анастасія Заворотнюк і Барбара Брильська звертають увагу на свої вподобання. Робота ведучих Макса Неліпи і Сніжани Єгорової не сприймається, вони свої ролі не проживають. Зате акторка Ірма Вітовська дуже яскраво приймає учасників в арт-кафе, відчуваються природні емоції.

  «Фабрика зірок – 3». Традиційно у цьому шоу відчувається, що найголовніші усі, крім учасників. Дуже органічно виглядає Андрій Доманський у ролі ведучого. Інколи здається, що шоу створювались для нього. Маша Єфросініна обрала образ, який не властивий їй – сувора ведуча талант-шоу. Коли порівнювати її роботу на «Євробаченні» – її шарм, блиск в очах, неймовірна гармонія. Також не можна не пригадати творчий тандем з Юрієм Горбуновим у ранковому шоу «Підйом», ведення різноманітних концертів, заходів, то відчувається, що помпезне шоу – це не характер Маші, знаючи можливості знаменитості.

  Ірина Новоставська

  Фото: “Танцюють всі -2“http://bignames.org.ua

 2. У темі 7 коментарів

  1. jin сказав(ла):

   Листопад 1, 2009 @ 12:16 pm

   Кльово написано

  2. Лилия Свириденко сказав(ла):

   Листопад 1, 2009 @ 1:19 pm

   …да, мне тоже очень понравилось… правда с первого по последнее слово..

  3. Лилия Свириденко сказав(ла):

   Листопад 1, 2009 @ 1:50 pm

   мне кажется, уже так все устали от этой наигранности и искусственности на экранах..

  4. Iryna сказав(ла):

   Листопад 1, 2009 @ 2:22 pm

   дякую, Ліліє. Приємно бути почутим.

  5. Kvitka сказав(ла):

   Листопад 2, 2009 @ 12:03 pm

   Погоджуюся зі всім, що написано.
   Але відчувається дещо офіційний тон тексту,пишіть простіше:)

  6. Iryna сказав(ла):

   Листопад 2, 2009 @ 12:08 pm

   Квітко, дякую за коментар, але пишучи своє враження, потрібно не перейти порогу емоційності. Адже емоції часто заважають дотримуватись об’єктивності у викладенні думок.

  7. Kvitka сказав(ла):

   Листопад 3, 2009 @ 11:03 pm

   Погоджуюся. Але я мала на увазі, не так емоції як стиль викладу. А щодо емоцій, то вважаю,що редактор має право на емоції у власному блозі =)

  Висловлюватись