1. Новорічне привітання Роксолани Гнатюк

  Новорічне привітання Роксолани Гнатюк
  Дорогі друзі! Від усього серця хочу привітати інтернет-видання “ГУЧНІ ІМЕНА“, а також читачів, блогерів та партнерів цього сайту з Новим 2011 роком!

  Мабуть, рік білого Кота – це самий кращий час для появи нового члена родини у вашому домі – пухнастого кошеняти! Від сивої давнини кіт вважався символом домашнього затишку, а також ніжності і незалежності.

  Психологи вважають, що Саме ці тваринки найчастіше компенсують потребу людини у тілесному контакті. Тому, недарма самотні люди часто заводять собі такого хвостатого друга. Дуже корисним буде такий живий подарунок для малюків, батьки яких постійно зайняті, адже саме кошеня може додати кожному дому більше тепла, затишку та позитивної енергії. Згідно з дослідженнями психолога З.Л.Рижковської, дітлахи, які мають удома кота, вирізняються з-поміж ровесників безпосередністю, м’якістю, незалежністю та творчими здібностями.

  А лікарі вважають, що кіт може навіть допомагати хворим — він знижує артеріальний тиск у своїх господарів, сприяє відновленню нервової системи після стресів, полегшує стан після інфарктів, виводить з депресії.
  Хочу побажати всім Вам в Новому 2011 році – кохання, гармонії, щастя, здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій! І нехай новорічний, теплий і затишний, немов кошеня, настрій супровождує Вас цілий наступний рік!

  Від усього серця, Роксолана Гнатюк
  Фото: Андрій Петренкоhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Alla сказав(ла):

   Січень 5, 2011 @ 6:46 pm

   Спасибі велике, Роклолано, за гарне привітання! А мати вдома гарненьке, пухнасте кошенятко й справді дуже гарно! Нехай новий рік буде для Вас немов ніжне, біленьке кошенятко!!! Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення й багато-багато радості!

   • Roksolana Hnatyuk сказав(ла):

    Січень 11, 2011 @ 4:16 pm

    Дорога, Alla,
    щиро дякую!
    і вам всього найкращого в Новому мур-муррр ррроці!!!

  Висловлюватись