1. Суцільний хаос Бегбедера. Ми – не бомонд, бомонд – не ми

  Ольга Черткова і Тетяна L’amour, Блог Ольги Черткової і Тетяни L’amour

  Київ, безумовно, культурна столиця. Чи, принаймні, з претензією на інтелігентність 27 листопада культова постать сучасної прози – Фредерік Бегбедер, відіграв діджейский сет в столичному клубі “Heaven”.

  Ольга Черткова, Блог Ольги Черткової і Тетяни L’amour

  Розважальні портали писали: Ну вот и дождался киевский бомонд второго визита в Киев Фредерика Бегбедера – французского писателя и закоренелого мізантропа.

  Мене не варто відносити до київського бомонду, бо побачити легенду не пощастило. Після короткого візиту на вечірку журналу Pink ми з дівчатами з L’amour направили колеса автомобіля назустріч французькому письменнику.

  Фредерік Бегбедер

  Фредерік Бегбедер

  Фредерік Бегбедер

  Організатори рекомендували приїхати о пів на першу, тож о 00:35 ми були вже поруч. Натовп автомобілів ще з Прорізної. Біля клубу – суцільний хаос. Розгублені музиканти й золота молодь, очманілі журналісти – всі у шаленій черзі. Охорона клубу не реагувала ні на ствердження, що хтось прийшов на спец запрошення, ні на пресу.

  Фредерік Бегбедер
  Спритний оператор одного з каналів кричав: я зараз штатив  камери перекину через огорожу, а там якось прорвемося!!!! Дівчина  біля мене намагалася донести охороні інформацію про те, що вона з журналу Папараzzі. Та не діяло.

  Вже скільки років всілякі вечірки я відвідую по запрошенням лише тому, що цього потребує моя робота. А ще частіше їх сама проводжу, а там вже точно не до відпочинку. Досвід art та  pr-директора  нічних клубів вигартував у  мені стійку відразу до безцільних нічних тусовок. Обираю домашній затишок з друзями чи наодинці з тим же Бегбедером.

  Та я не сноб, і заради «Романтичного егоїста», якого перечитала вже тричі і можу цитувати,  готова мерзнути в черзі, скільки потрібно. Мене не цікавило, що охорона не має списку запрошених – готова була сплатити за вхід, чому б і ні? Поставилася до цього, як до пригоди. Та хвилин за 20  дівчата мої остаточно замерзли і мріяли сховатися в теплому авто. Натовп біля входу в Heaven  не зменшувався. Кілька знайомих запевнили, що тиснява всередині неймовірна, і найкраще для нас – не гаяти часу, а їхати додому…

  Мабуть, така концепція проведення вечірки й планувалася організаторами. Тільки задля чого???

  Тетяна L’amour і Ольга Чертковаhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. jin сказав(ла):

   Грудень 1, 2009 @ 8:21 am

   ги-ги… коли організатори непрофесійно підійшли до організації, не розрахували кількість людей, то таку вечірку краще пропустити

  2. Iryna сказав(ла):

   Грудень 1, 2009 @ 10:25 pm

   або так було задумано 🙂

  Висловлюватись