1. Ольга Черткова: “День закоханих зі SMOKIE”

  День закоханих зі SMOKIE

  Ті, хто обирає живий звук та антигламур, цього року  святкували  день закоханих у «Штольні». Продовжуючи  традицію концертів  культових груп, 14 лютого на сцені клубу з’явилися легендарні артисти – група  SMOKIE.

  День закоханих зі SMOKIE

  Це був єдиний в Україні концерт в цьогорічному турі артистів, далі група концертуватиме  російськими містами.

  Особисто я планувала провести коротеньку прес-конференцію із SMOKIE , надати пару бліц-інтерв’ю особливо дорогим 🙂 нам ЗМІ і влаштуватися десь біля сцени із стаканом віскі, щоб почути таки вічну пісню “What Can I Do?”.

  День закоханих зі SMOKIE
  День закоханих зі SMOKIE

  Та планування  хоча б 30-хвилинного відпочинку під час організації концертів – річ невдячна. Тож замість омріяної музики  і віскі, я радо приймала  квитки  у гостей «Штольні», та вправно чіпляла їм на руку стрічки-перепустки. Ну то – хто на кого вчився))))))))))

  День закоханих зі SMOKIE

  Концерт був якісним і позитивним. Артисти відчули щиру любов публіки і відпрацювали на 100%. До речі, шанувальники творчості SMOKIE  не обмежуються віковими бар’єрами і соціальним статусом. Серед гостей віком від 18 до 60 років було помічено і гітариста  та директора групи Green Grey, і менеджерів середньої ланки, і студентів, і олігархів. «Музыка нас связала» – точніше не придумаєш 🙂

  День закоханих зі SMOKIE

  Наостанок барабанщик SMOKIE   дістав  український прапор, зі сцени пролунали приємні заяви про те, що українська публіка краща за російську та інші компліменти легендарних британців.

  Наостанок хотілося б тільки одного – щоб подібні виступи артистів світового рівня проходили в Україні щотижня. Тож щиро бажаю  собі, своїм друзям та партнерам, і всім українським спеціалістам з організації концертів знаходити сили, натхнення, спонсорів і проводити якомога більше подібних концертів. Адже ми того варті 🙂

  Ольга Чертковаhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись