1. Ольга Черткова: “Брати Крістовські, хоч зіркові, та все ж романтики”

  Ольга Черткова: "Брати Крістовські, хоч зіркові, та все ж романтики"

  Життя вирує і гурт УмаТурман, що є активною складовою сучасного російського шоу-бізнесу днями відіграли концерт в Crystal Hall. Публіка сприймала артистів ніжно та віддано – старі хіти і пісні з нового альбому отримали овації.

  Щодо іншого – то непростий менеджмент, складні артисти – та це виправдано. Хлопці просто не занижують планку. І вони праві. Бо їх музика та тексти чіпляють душу. Задля того ми і живемо.

  Кулуарні деталі спілкування з групою залишимо, бо головне в тому, що з 8:20, коли потяг прибув до Києва до -01:27 наступної доби, коли артисти від’їжджали, я вже почала сумувати за ними… Зовсім трохи, та все ж… Безперечно, Володимир Крістовський – талановитий представник своєї країни. Тільки мені чомусь здалося, що ця команда почувалася б гармонійніше в 20 столітті, коли життя мало трохи повільніший темп. Бо брати Крістовські, хоч зіркові, та все ж романтики.

  Концерт в змусив всіх присутніх забути про соціальний статус, вікові обмеження та стереотипи. Бо всі мали лише одну ціль – відчути енергетику братів і розчинитися в якісній музиці. Згадали слова пісень, зібралися біля сцени і щиро заглядали в очі артистам. Вони відповідали тим самим. Чекали на аплодисменти, раділи, наче діти, коли натовп співав за них і відіграли на Біс найдорожчі хіти.

  Ольга Черткова
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись