1. Давай я навчу тебе поганому… Група «Мотор’ролла» і шоу-бізнес

  Блог Ольги Черткової і Тетяни L'amour, Тетяна L’amour, Ольга Черткова

  Тетяна L’amour: «Не чекайте об’єктивності чи критики». Ольга Черткова: «Назва «Мотор’ролла» є скороченням двох слів – “мотоцикли” та “рок’н’ролл”».  Тетяна L’amour

  17 жовтня – неймовірний для мене день )))Київ, «Докер Паб», виступ гурту «Мотор’ролла»! Оооо так, це один з найулюбленіших моїх українських гуртів – і тому не чекайте обєктивності чи критики.

  Ми познайомились з хлопцями  давно – вже років 4 тому,і з того дня я  намагаюсь не пропускати жодного  виступу…

  Позитивні, драйвові, з чудовою музикою, текстами, піснями, з неймовірно сильною енергетикою. Вони заряджають та надихають мене!!!! Сеня – соліст гурту, був як завжди на висоті, і знову підкорив мене! Сеня, якщо ти читаєш це – ТИ НАЙКРАЩИЙ!!!

  І ще, після всіх дифірамбів, зізнаюсь: не зважаючи на те, що я попсова співачка, для мене  найкраща метода проводити час – негламурні вечірки і презентації, а концерти – живий звук у невеликому пабі. Ось таке неспівпадіння форматів…Так і живемо.

  Блог Ольги Черткової і Тетяни L'amour, Тетяна L’amour, Ольга Черткова, Сеня Присяжний
  Ольга Черткова, Сеня Присяжний та Тетяна L’amour

  Ольга Черткова

  Моє знайомство з командою з Хмельницька «Мотор’ролла» зовсім свіже – я вперше серйозно слухала їх виступ на цьогорічному фестивалі «Гніздо», присвяченому Ігору Пелиху. Фронтмен групи Сеня Присяжний товаришував із Пелихом, тому виступ був непростим і для артистів, і для глядачів.

  Назва «Мотор’ролла» є скороченням двох слів – “мотоцикли” та “рок’н’ролл”. І хоч кожен справжній байкер назве творчість гурту суцільною попсою, рок-н-ролл в піснях команди таки живий.

  Так от, після першого враження від концерту, запитала друзів, не повязаних із шоу-бізнесом: а ви чули групу «Мотор’ролла» ???
  -Ні, не знаємо
  – А пісняру «8 колір» чи «Аеліта»??? А «Травень», що тепер присвячена Пелиху??
  – Так, чули. Та не пам’ятаємо назву команди. «Мотор’ролла»?? Прикольно..

  То невже ми, укранці, не цікаві самі собі? Чудовий гурт, який професійно грає вже більше 10 років – маловідомий. І це при тому, що хлопці творять пісні, що так чи інакше є «форматними» – тобто, їх чути на радіо, відео ми бачили на музичних каналах. Ще в 2005 році пісня  «8-ий колір» займала першу сходинку двадцятки каналу М1.

  Відповідь, мабуть, занадто проста – весь цей час хлопці не грали по закноам  шоу-бізнесу, а просто жили: писали музику і тексти-  отримували задоволення. Раділи концертам і фанам.

  І не намагалися йти протореною стежкою багатьох зірок. Тобто не  зявлялися щодня на вечірках, не відвідували модні ресторани, презентаціі. Їх обличчя  не потрапляли щотижня у глянцеві журнали…Були собою – та не набридали пересічному українцю своєю творчістю. До того ж хлопці живуть в Хмельницьку, а лише столиця прискорює шлях до зірок…

  Сьогодні «Мотор’ролла» – не зірки першого ешелону. Та я впевнена, що за кілька років натовп шанувальників перетвориться на армію, а гонорари помножаться…Не вірите мені на слово? Просто послухайте альбом «Кольорові сни», і вже наступного дня, дорогою на роботу, співатимете «давай я навчу тебе поганому».http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Рома сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 4:45 pm

   нічо так ножки

  Висловлюватись