1. Сергію Притулі сім’я подарувала вишиванку з соняшниками

  22 червня ведучий «Підйому» – скандальний Сергій Притула відзначив двадцять восьмий День народження. Його вітали в ефірі та поза кадром. Найцінніший подарунок зробили дружина з маленьким сином – вишиванка з соняшниками.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Колеги іменинника Ольга Фреймут і Олександр Педан привітали його під час ранкового ефіру.

  «З однієї сторони у нас доволі суб’єктивне шоу, і особисте життя так чи інакше «вилазить назовні», – каже Притула. – Але моє свято не повинно впливати на робочий настрій. Я радий, що Оля з Сашком про це згадали, але не перегнули палиці, і мій День народження не проходив червоною лінією через усю програму».

  Все ж в цей день «Підйом» був особливим. Педан час від часу по-дружньому називав іменинника «Притульчик» (зазвичай Олександр стриманіший в емоціях), а Фреймут під час ефіру несподівано закінчувала свою думку фразою: «Притула – іменинник!».

  Сергій отримав чимало презентів від колег, друзів та родичів. Але, мабуть, найдорожчим став подарунок від дружини та сина.

  «Ніхто не знає, що мені потрібно, краще за сім’ю, – усміхається ведучий. – Від моїх коханих я отримав вишиванку з льону, на якій майстриня вишила чудові соняшники. Ця річ відрізняється від тих, що носив досі».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись