1. Перша благодійна зустріч бомонду допомогла зібрати гроші для операції онкохворому

  Медіа-альянс «За здорову Україну» влаштували благодійну вечірку «БОМОНД за ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ». Мета – об’єднання людей доброї волі заради збору коштів на операцію онкохворому п’ятнадцятирічному Вадиму Гребеню.

  Організатори паті «БОМОНД за ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» попередньо влаштували прес-конференцію, де детально розповіли, чому вони це роблять і які очікування. Ініціатор заходу Лілія Буцька – медик, тому вона розуміє, як потрібні такі вечірки, де можуть зібратись естрадні виконавці, спортивний, політичний, мистецький бомонд та допомогти тим, хто потребує і поспілкуватись на тему здоров’я.

  На прес-конференцію прийшли підтримати ініціативу співачки Ольга Юнакова, Оксана Хожай та М’ята, шоумен Дмитро Оськін.

  Кожен з вище сказаних зголосився через певні міркування.

  Дмитро Оськін: «Я розумію, що під цим не крилась комерція».

  Ольга Юнакова: «З Лідією ми познайомились в Однокласниках. На такі акції відгукуюсь позитивно. У мене нема батьків, я мати і розумію, що таке хворі діти. Найстрашніше – коли мати ховає своїх дітей. Дай Боже, щоб наші серця не черствіли і відгукувались на потреби інших».

  Оксана Хожай: «Мій батько у віці 66 років пішов з життя через онкохворобу».

  Цього разу допомоги потребує хлопчик Вадим, якому на операцію потрібно 100 тис. грн.. До заходу вдалось зібрати 60 тис. грн., а вечірка мала б допомогти добрати решту грошей.

  У рамках паті був організований благодійний аукціон, де пропонувались полотна українських митців, представлених у галереї «ESHER», фото та сучасний український одяг, розроблений дизайнером Олегом Кремповським. На сцені здоровий дух підтримували українські виконавці, а за столиками точились розмови про здоров’я.

  Ведучий вечору Дмитро Оськін постійно підбадьорював гостей та заохочував зробити свій благодійний внесок у добру справу. І не даремно, адже зустріч бомонду принесла хлопчику додаткові 9 тисяч гривень. А таємний благодійник після вечірки передав Вадиму 40 тис. грн..

  На паті були помічені: переможниця другого сезону «Танцюю для тебе» Ірина Мерлені з сином Артемом, співачки М’ята, Оксана Хожай, Ольга Юнакова, Даша Медова, солістка групи «Гарячий Шоколад» Тетяна Решетняк, співаки Сергій Воронцов і Юрій Виноградов.

  Автор: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись