1. Стелла Захарова підтримала дітей, позбавлених батьківської опіки

  Нещодавно в одному з київських фітнес-центрів відбувався «Зоряний квест: Спорт проти наркотиків!», організований благодійним фондом Стели Захарової «Спорт і діти».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба проекту.


  Стелла Захарова

  Метою акції – підтримка дітей, позбавлених батьківської опіки, звернення увагу громадськості на проблему дитячої наркоманії в Україні, популяризація здорового способу життя та підвищення рівня фізичної культури серед молодого покоління (зокрема для малозахищених верств населення).

  Вихованці дитячого будинку Броварського району та діти позбавлені батьківського піклування Макарівського району взяли участь у захоплюючому квесті. До нього також долучились видатні титуловані спортсмени, зоряний склад ФК «Динамо Київ»: Вадим Євтушенко, Олег Саленко, Іван Яремчук, Віктор Хлус, Олексій Герасименко . Зірки київського «Динамо» і тренера з футболу провели для дітей майстер-клас з футболу.


  Максим Неліпа (у центрі) з дружиною

  Ольга Сумська і Ірина Данилевська

  Підтримали та відвідали благодійний захід відомі в Україні діячі спорту, культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу: Ірина Мерлені, Ольга Сумська, Юрій Фальоса, Сніжана Єгорова, Володимир Горянський, Влада Литовченка, Максим Неліпа, Ірина Данилевська, Дмитро Христич, а також заст. міністра сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись