1. Ольга Юнакова з Іриною Мерлені створили творчий тандем на Чемпіонаті караоке

  30 липня у столичному клубі «Лица» відбувалась жорстока боротьба у карооке. Журналісти проти зірок. Сили нерівні, але це не заважало запалу учасників.

  Нічний клуб офіційно відкрив Перший чемпіонат караоке серед зірок. На свято завітало чимало знаменитостей: бойова дівчина, переможниця другого сезону «Танцюю для тебе» Ірина Мерлені, Наталія Волкова, Аріна Домскі, Петя Чорний, Віктор Павлік, дует «VГуби», Ольга Юнакова, травесті-діва Монро, Василь Бондарчук з коханою Катею Веласкес, REAL O.


  Ольга Юнакова (праворуч), Вадим Олейник і Мар’яна Квятковська

  На сцену вийшли зіркове тріо і мас-медійне. У команду іменитих потрапили травесті-діва Монро, фабрикант Вадим Олейник і борчиня Мар’яна Квятковська.

  Після першого етапу музичної гри покинули сцену журналістка і Монро, які посіли почесне місце журі. Другий тур залишив на сцені журналіста, Квятковську і Олейника.

  У третьому раунді учасники дефілювали з відром, співаючи та збираючи гроші. Найбільше фінансів потрапило у посудину Мар’яни – понад 800 грн. Спрацювало правило, що головне – не вокальні дані, а гарна підтримка. Однак організатори вирішили – до фіналу проходить трійця.

  Вечір вела незрівняна співачка Ольга Юнакова. Гості клубу мали змогу не лише спостерігати за караоке-грою, смакуючи фуршет, але й побачити неймовірне – унікальний дует. Юнакова починає співати і до неї приєднується Ірина Мерлені. Вони виконали музичний твір “Сладкий”. Це феєричне шоу, особливої родзинки зіркам додали комбінезони: чорний та фіолетовий. Дівчата вразили не лише гармонійним співом, а ще й гарячими танцями і добрячою дівочою бійкою.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: prtext
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Серпень 2, 2009 @ 3:03 pm

   а чому скромно змовчано, хто покинув сцену разом із Монро? 😉

  Висловлюватись