1. Віталій Козловський балотується на посла Перших Юнацьких Олімпійських ігор

  Віталій Козловський балотується на посла Перших Юнацьких Олімпійських ігор

  Віталій Козловський вийшов у другий тур голосування на пост посла Перших Юнацьких Олімпійських Ігор 2010 у Сінгапурі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Віталія Козловського.

  У серпні 2010 року стартують перші в історії Юнацькі олімпійські ігри для молодих людей усього світу у Сінгапурі. Кожен може брати участь. Спортивна, культурна та освітня програми, засоби масової інформації та цифрові технології роблять юнацьку Олімпіаду доступною для всіх. Кожен може приєднається до тих, хто вболіває за кращих з нас і любить спорт.

  Віталій Козловський балотується на посла Перших Юнацьких Олімпійських ігор

  У програмі ігор не тільки спорт, а й культура, історія, знання і досвід здобуття олімпійських цінностей, які ось вже понад сто років, тільки у сучасній історії олімпійського руху, об’єднують людей в усьому світі. Одна зі складових цієї програми – це право кожного вибрати молодого посла нашої країни.

  Молодий посол – це лідер, на якого хочуть бути схожим. Здоровий спосіб життя – це його кредо. Подолання труднощів і перемога – це його стихія. Україна пишається ним. Він вже не мало зробив для своєї країни, займаючись улюбленою справою, і йому є чим поділитися із світом.

  Гала радіо та Національний олімпійський комітет України дають ексклюзивний шанс зробити свій вибір – визначити посла нашої країни на Перших Юнацьких Олімпійських іграх 2010 в Сінгапурі.

  У першому турі голосування Віталій Козловський вже випередив багатьох претендентів і увійшов до трійки лідерів разом з гімнасткою Анною Безсоновою та борчинею Іриною Мерлені.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись