1. Педан написав картину «Кохання у великому місті»

  18 червня відкривали літню терасу столичного ресторану «Панорама» зі знаменитостями. Вид з закладу відтворювали зірки, користуючись мольбертом та фарбами.

  Гостей зустрічали умільці триматись на ходулях, а дівчата у вінках та хіпі-вбраннях допомагали дібратись до місця призначення.

  Від «Панорама Terazza» відкривається чудовий вид на місто – з одного боку його стара частина – вулиці Артема, Воровського, Златоустівська, з іншої ділова – шумний проспект Перемоги, Міністерство транспорту та зв’язку України, Центральний палац шлюбів.


  Володимир Ткаченко


  Олександр Педан, Володимир Ткаченко і Віталій Козловський зголосились створити полотно, яке назвали «Кохання у великому місті». Причому назва точнісінько як у фільму, створеного «95 Кварталом».

  За іншим мольбертом працювали група «XS», відома рестораторка Маргарита Січкар і Владислав Ващук. Вони створили яскраву картину.

  Серед відомих людей були помічені: продюсер Олексій Большой, переможниця другого сезону «Танцюю для тебе» Ірина Мерлені, співачка Аріна Домскі, виконавці Женя Фокін і Віктор Павлік, телеведучий Ігор Посипайко.

  Ресторан «Панорама» запропонував гостям скуштувати ексклюзивну страву – якініку – шматочки риби, м’яса, овочів, приготованих на розпечених каменях.

  Фото: прес-служба Володимира Ткаченка
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Masha сказав(ла):

   Червень 22, 2009 @ 12:48 pm

   Оказывается ребята не только петь умеют, а ещё и рисуют очень даже неплохо))
   Молодцы, что тут скажешь)
   Талантливый человек талантлив во всём!

  Висловлюватись