1. Педан, Пономарьов і Фагот знають все про День закоханих

  Ангел Педан, Олександр Пономарьов і Фагот розповіли «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про улюблений подарунок у День Валентина.

  Ангел Педан: «День Валентина – правильне, сучасне свято. На відміну від “8-го березня” і “Дня віртуальної української армії”, це можливість закоханим зробити приємне одне одному. День закоханих, як і інші свята, традиційно зустрічаю на роботі. І для мене це за щастя, адже більше люблю робити свято комусь, ніж собі. У дитинстві було дуже страшно зізнаватись у коханні, налаштовувався зазвичай два тижні, навіть вів анкети, в яких писав про симпатії, але це більше дівчаче заняття. Найулюбленіший подарунок – це те, що за гроші не купиш – увага коханої людини. А от місце святкування Дня Валентина – таємниця».


  Олександр Пономарьов: «Для мене Валентина – це День усіх закоханих. Я його відзначаю у компанії друзів або разом з Вікою влаштовуємо романтичну вечерю при свічках. Коли ще навчався, цього свята не було. У цей день у мене є улюблений подарунок – погляд закоханої дружини. А де зустрічатиму День закоханих, ще не знаю».

  Фагот, гурт «ТНМК»: «Якщо люди так влаштовані, що кожний день пам’ятати про те, що «Кохання – це Все», їм заважають турботи. Тож нехай буде таке свято, яке їм нагадає, що є Істина!».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись