1. Ольга Фреймут і Олександр Педан стануть «VIVA! Найкрасивіші -2009»

  Олександр Педан, Ангел Педан, VIVA! Найкрасивіші -2009Ольга Фреймут, VIVA! Найкрасивіші -2009

  2 грудня зустрілись найкрасивіші люди нашої країни на вечірці у стилі російських гулянь, підтримуючи офіційне голосування за номінантів «VIVA! Найкрасивіші – 2009».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба конкурсу.

  Богдан Ступка, VIVA! Найкрасивіші -2009

  Богдан Ступка

  Дмитро Дікусар

  Дмитро Дікусар

  Лілія Подкопаєва

  Лілія Подкопаєва

  В центрі уваги свята були зірки-номінанти: Анна Безсонова, Владислав Яма, Ольга Сумська, Юрій Горбунов, Анастасія Приходько, Лідія Таран, Савік Шустер, Діана Дорожкіна, Олег Фагот Михайлюта, Ольга Фреймут, Олександр Педан, Дмитро Дікусар, Олена Шоптенко, Наталя Могилевська.

  Маша Єфросініна

  Маша Єфросініна

  Олександр Пономарьов

  Олександр Пономарьов

  Кожного року, на авторитетну думку редакції журналу «VIVA!», на підставі експертних оцінок і внутрішніх відчуттів, з тисяч зірок українського шоу-бізнесу і відомих людей нашої країни на звання «Найкрасивіших людей України» висувається 25 жінок і 25 чоловіків. Редакція віддає громадськості честь визначити двох переможців. Голосування за номінантів триватиме до 31 січня 2010.

  Тіна Кароль

  Тіна Кароль

  Гостям не давав нудьгувати ведучий Олег Дмитрієв, який представив публіці 50 претендентів на звання «Найкрасивіших – 2009». Пустотливі музиканти «Бряц Бенд» дивували віртуозним майстерністю гри на електро-балалайках. Особливо добре хлопцям вдавалося виконувати хіти Тіни Кароль, Олександра Пономарьова, групи «Бумбокс».

  Але, вже за усталеною традицією, на святковому вечорі гості робили свої прогнози, хто виграє. Згідно голосування присутніх, переможцями номінації «VIVA! Найкрасивіші – 2009» стануть Ольга Фреймут та Олександр Педан. Чи так гадатимуть читачі журналу, стане відомо на церемонії нагородження  20 лютого.

  «Моя участь у номінації журналу  дуже приємна несподіванка, тому що я зовсім нещодавно дізналася про це, – зазначила Ольга Фреймут. – Мені з Сашком дуже лестить, що гості вибрали нас як переможців. Думаю, глядачі «Підйому» справді цінують величезну працю, яку робить вся команда програми. Прокидаючись о 5 годині кожного ранку, ми працюємо з щирим задоволенням і намагаємося робити початок нового дня веселим і приємним для всієї країни».

  У номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України »переможцями ставали:
  2008 – Тіна Кароль і Володимир Зеленський
  2007 – Тіна Кароль і Савік Шустер
  2006 – Наталя Могилевська та Олександр Шовковський
  2005 – Ані Лорак і Святослав Вакарчук

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись