1. Олена Фроляк розповість добрі новини

  Набридла криза, поганий настрій і хмарні дні. Телеведуча Олена Фроляк вирішила повернути життєрадісність кожному українцю.  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба ICTV.

  6 березня на каналі стартує новий інформаційно-пізнавальний п’ятихвилинний проект «Добрі новини». З новою соціально-життєствердною програмою ICTV відкриває весну світлими емоціями і думками.

  «Наші акценти – позитивні історії, процеси, думки. Наші герої – люди своєї справи, люди з вірою і внутрішнім оптимізмом, – говорить про програму її ведуча Олена Фроляк. – Ми не вдягаємо рожевих окулярів, і не збираємося закривати очі на реальність. Ми будемо шукати світлі сторони цієї реальності, шукати добро, ретельно сховане в контекстах кризи, політичного протистояння, нервозності людей. Нам дуже хочеться повернути людям віру в себе і довести, що життя кризою не завершується, більше того, воно може кардинально змінитися на краще з її ж допомогою».

  З перших днів існування проект залучиться інтернет-підтримкою – на віртуальній сторінці «Добрих новин» планується представляти відвідувачам увесь невикористаний відеоматеріал, повну версію інтерв’ю з героями.

  «Ми маємо велику надію на зворотній зв’язок, активність і “нескромність” користувачів, які не будуть соромитися розповідати про свої життєві перемоги і навіть подвиги. У програми лише добрі наміри», – коментує Олена.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись