1. Ведучий Олексій Гнилуша припиняє роботу на ICTV

  Ведучий Олексій Гнилуша припиняє роботу на ICTV

  Телеканал ICTV та ведучий ранкового і денного випусків програми “Факти” Олексій Гнилуша припиняють співпрацю.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба “ICTV”.

  «З ICTV і холдингом взагалі мене пов’язує понад десять років плідної співпраці. Після ВИШу це моя друга альма матер, все, чого я навчився у своїй професії до сьогодні – лише завдяки компанії. Залишаю її з важким серцем, – говорить Олексій Гнилуша. – На жаль, життя коригує наші плани, щоразу в непередбачуваний спосіб. Я до останнього не розкривав причини, з якої змушений залишити канал. Вона сімейна: моя майбутня дружина у справах бізнесу переїжджає працювати у Китай, тож і мені довелося шукати там роботу. На щастя, вдалося знайти за фахом – працюватиму в інформаційній службі телеканалу «CCTV Русский».

  Ведучий Олексій Гнилуша припиняє роботу на ICTV

  «Олексій Гнилуша – справжній патріот і ветеран ICTV. Впродовж 10 років він обличчя каналу, наш надійний і професійний потенціал. Тому важко прощатися, нехай навіть на рік, з людиною, яка пройшла разом з каналом всі сходинки його розвитку, – коментує головний редактор інформаційної служби Олена Фроляк. – Однак у такому повороті подій є свій плюс: в особі Олексія в Пекіні ми отримаємо, вважайте, свого власного кореспондента, а Китай сьогодні технологічний і промисловий центр планети. Тому, узгодивши по приїзду Олексія всі технічні моменти, ми зможемо отримувати від нього відеоматеріали всіх найпомітніших і важливих подій з країни-авангарду світового прогресу. Якщо Олексій після завершення китайського контракту надумає повернутись до Києва, на ICTV йому завжди будуть раді».

  Олексій припиняє роботу на каналі 15 листопада. Незабаром ICTV представить нового ведучого ранкового і денного випуску новин. Зі слів Олени Фроляк, заміну Олексію Гнилуші знайдуть всередині колективу.

  У розмові з прес-службою Олексій додав, що не виключає можливості повернення на ICTV, але про це говорити поки зарано.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись