1. У новому детективі «По закону» керує жінка

  «По закону», Антоніна Макарчук

  Телеканал «ICTV» і кінокомпанія «Film.UA» знімають новий реалістичний серіал «По закону». Це жорсткий урбаністичний детектив, який екранізовували просто на вулицях міста.

  ««По закону» – стовідсотковий український серіал, – коментує Олександр Богуцький, директор-президент телеканалу «ICTV», – і ми сподіваємось, що він знайде свого глядача. Ми пишаємося тим, що наш вітчизняний виробник «Film.UA» зробив якісний кримінальний серіал».

  В серіалі зникає межа між документальністю і вигадкою. Він сприймається як серія репортажів. У детективі присутні гострий монтаж, швидка зміна місць дії, перегони, рукопашний бій.

  «По закону», Антоніна Макарчук, Андрій Дебрін, Олексій Зо
  «По закону», Антоніна Макарчук, Андрій Дебрін, Олексій Зо

  «По закону», Антоніна Макарчук, Андрій Дебрін, Олексій Зо

  На екрані постають трудові будні слідчих із карного розшуку – майора Алчевської, капітана Макарова і старшого лейтенанта Пчолкіна. У кожній серії головні герої розслідують два злочини, не пов’язані один з одним. Це детективні історії на будь-який смак: від бандитизму до шекспірівських пристрастей. Перший сезон представить 128 справ.

  ««По закону» не націлений навантажувати свідомість глядача, він дає можливість відпочити перед телевізором і разом зі слідчими розкрити загадку», – запевняє Віктор Мирський, керівник компанії Film.ua Group, продюсер проекту «По закону».

  Над сценарієм «По закону» працювали оперативники з досвідом роботи у карному розшуку, а також юристи. А головних героїв зіграли актори, які з’являлись на ТБ не так часто.

  Владну, сильну та примхливу начальницю, майора Алчевську, яскраву брюнетку, грає Антоніна Макарчук («Доярка з Хацапетівки – 2», «Свати – 2», «Міф про ідеального чоловіка»). В серіалі вона діє холоднокровно і рішуче, ставить на місце сильних міцних чоловіків.
  «По закону», Андрій Дебрін
  Капітана міліції, сміливого, хороброго і дотепного Андрія Макарова представляє Андрій Дебрін («Територія краси», «Рідні люди», «Люблю тебедо смерті»). Він, не зважаючи на всю жорстокість професії і твердий чоловічий характер, має неперевершену чарівність.

  «По закону», Олексій Зорін

  І нарешті старшого лейтенанта, сильного, скромного і сором’язливого Костянтина Пчолкіна грає Олексій Зорін («Віра, Надія, Кохання», «Полювання на Вервольфа», «Жінка в червоному»). Він часто закохується, тому часто втрапляє у всякі історії.

  Усі вони досконалі оратори. Люблять іронізувати, особливо щодо жіночого керівництва.

  Прем’єра детективу відбудеться 9 лютого о 22:00.

  Олександр Богуцький, Віктор Мирський
  Олександр Богуцький, Віктор Мирський

  З приводу прем’єри відбулася конференція минулого тижня.

  На питання «ГУЧНИХ ІМЕН», чи буде «ICTV» виробляти виключно свій український продукт за власними форматами, відповів продюсер проекту «По закону» Віктор Мирський: «Будемо. Але ніхто не скасовував досвід, який ми зараз отримуємо, працюючи з зарубіжними партнерами. Я міг би «набити гульки» собі, запустити власний продукт зі сценаристами, намагатись щось вигадувати, витратити гроші каналу, отримати неякісний продукт. Засмутився би я і засмутився би канал. Всі б розчарувались. Є інший шлях – ми набираємось досвіду – їздимо до Німеччини, Хорватії, Росії, Польщі. Ми дивимось, що роблять люди, як вони це роблять. Ми повертаємось сюди і намагаємось досвід застосувати. В цьому нема нічого поганого. Там люди почали раніше, і дякувати Богу. Сподіваюсь, що через 2 роки сюди завітає Молдавія, Казахстан. Вони вже приїздили до нас за досвідом. Так розвивалась економіка, так вийшло».

  «Тут є вибір каналу і вибір босів, – додає директор помаранчевого каналу.- «Україна має талант» – що нового у цьому форматі? Це конкурс, журі, фінал і приз. Раніше як було, поїхав хтось у закордонне відрядження, щось побачив, вернувся і сказав: «Слухай, я таке придумав». Водночас ми хочемо презентувати Україну як якісну європейську країну. Якщо ми робимо продукт, який подібний на щось, треба купувати права. Шлях, коли купується формат, – він є правильним. Коли був живий Ігор Пелих, «Галопом по Європах» ми продавали. Це придумана якісно ідея, яка умовно оригінальна, але допрацьована. Там є змагання і інтрига».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 9, 2010 @ 6:09 pm

   > Владну, сильну та примхливу начальницю, майора Алчевську, яскраву брюнетку, грає Антоніна Макарчук («Доярка з Хацапетівки – 2» […])

   ну, оскільки ім’я «антоніна макарчук» навряд чи пересічний глядач пригадає… можна було б значно спростити речення:

   Владну, сильну та примхливу начальницю, майора Алчевську грає доярка з Хацапетівки.

   =D

  Висловлюватись