1. Кузьма став власником телевізійної мийки «Помилаандерсон»

  Кузьма став власником телевізійної мийки «Помилаандерсон»

  Помаранчевий канал пропонує глядачам телевізійні мийки. Зіркових чоловіків публічно будуть обливати грязюкою, або їхні машини помиють українські красуні.

  Кузьма став власником телевізійної мийки «Помилаандерсон»
  Кузьма став власником телевізійної мийки «Помилаандерсон»

  І все це відбуватиметься у новому інтелектуально-оригінальному шоу для чоловіків «Помилаандерсон» на ICTV.

  Кузьма, Бондарчук, «Помилаандерсон»
  Кузьма та Василь Бондарчук

  Учасникам доведеться шукати відповідей на питання у справжніх чоловічих темах: автомобілі, жінки, бізнес, кіно, спорт.

  Бондарчук, «Помилаандерсон»

  За правила гри, двоє учасників вступатимуть в інтелектуальний двобій за право насолодитись спокусливим і пристрасним танцем-миттям власного авто.

  Боротьба відбуватиметься у трьох раундах по три запитання. Перемога у першому турі винагороджується танцем-миттям 1 дівчини, у другому – двох красунь, у третьому – шістьох та бонус – миття переможця.

  Не забудуть і переможених. Їх обливатимуть відрами брудної води.

  Кузьма, «Помилаандерсон»

  У шоу буде гострити ведучий «Помилаандерсон» Кузьма Скрябін. «Я би сам взяв участь у проекті, – каже він. – Естетична, невульгарна краса завжди викликає цікавість і захоплення у чоловіків. Усі учасники – люди з гарним почуттям гумору. Я вже готовий видавати книгу з перлами та брати участь у проекті як гравець».

  Гостями «Помилаандерсон» будуть королі світських спіткань, діджеї, головні редактори відомих журналів, спортсмени і інші чоловіки, наділені інтелектом і почуттям гумору.

  «Проект знімають чоловіки, – каже продюсер шоу Алла Липовецька,- і, враховуючи, що їм це подобається і працюють вони цілодобово, то результат повинен сподобатись і глядачам, особливо на чоловічому каналі. Наші фокус-групи говорять про те, що жінки дивляться програму з не меншим інтересом, адже участь у ній беруть найкращі чоловіки країни. Шоу успішно йде в Італії, і, зважаючи на схожу темпераментність українців, ми вирішили, що й нашому глядачеві цей проект припаде до смаку».

  Андрій Джеджула, «Помилаандерсон»
  Андрій Джеджула

  Дядя Жора, Кузьма, Педан, «Помилаандерсон»

  Дядя Жора, Кузьма і Олександр Педан

  Учасниками емоційно надскладних «мийок» стануть: шоумен Андрій Джеджула, фронтмен «Друга ріка» Валерій Харчишин, Андрій Ковальський, ведучий Андрій Доманський, Сергій Поярков, скульптор Олег Пінчук, Слава Варда, Володимир Бистряков, Євген Паперний, Дядя Жора, Василь Вірастюк, Володимир Вірчис.

  Фото: прес-служба «ICTV»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись