1. ICTV сьогодні виповнилось сімнадцять

  Свою історію канал почав 15 червня 1992 року – цього дня він багатообіцяюче стартував в українському телеефірі. Взявши курс на розважальні програми, ICTV першим серед українських каналів опанував методику озвучення та дублювання зарубіжних кінострічок.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба “ICTV“.

  Разом із каналом ICTV стартувала ера українського недержавного телебачення. Співзасновником каналу став концерн РРТ, що дозволило створити потужну та якісну мережу покриття. Одним зі співзасновників ICTV була компанія «Story First», частина акцій якої належить всесвітньо відомому виробникові кінопродукції – компанії «Юніверсал».

  Друге дихання ICTV відкрилося у вересні 2000-го – контрольний пакет каналу перейшов українській компанії. На «помаранчевий» прийшла нова команда на чолі з генеральним директором Олександром Богуцьким, генеральним продюсером став Михайло Павлов.

  Відвойовувати втрачене набагато складніше, ніж починати все з нуля. Цей факт, багаторазово доведений історією, не вплинув на бажання команди зробити канал, який би всебічно відповідав вимогам сучасності, рефлексував актуальними темами й проблемами, був прикладом для тих, хто планує робити українське телебачення майбутнього.

  Наполеглива робота нової команди ознаменувалася прекрасними результатами: аудиторія каналу виросла втричі, власні телепрограми завжди мали гарні відгуки у ЗМІ.

  Сьогодні пріоритетним для ICTV залишається  інформаційний блок мовлення. На каналі виходять інформаційна програма «Факти», «Ділові факти», «Факти. Підсумок дня», «Добрі новини», а також підсумковий новинний проект «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Громадсько-політичне ток-шоу «Свобода слова» стало головним дискусійним майданчиком країни. ICTV регулярно готує і спеціальні проекти, як то: прямий ефір з Президентом України, телевізійні марафони, документальні фільми тощо.

  Кожен день на ICTV – це нові ідеї, які гуртують навколо себе талановитих журналістів, продюсерів та шоуменів. Працівникам каналу не позичати ні амбіцій, ні цілеспрямованості, ні вміння працювати в команді. І головне – команда каналу абсолютно переконана в тому, що вдосконалення не має меж. ICTV – канал великих можливостей, який дбає про інтереси тих, хто сьогодні своєю увагою й часом голосує за нас!

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись