1. Наталі Розинській висловили подяку за особливу прихильність до справи подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні

    Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, висловила телеведучій Наталії Розинській свою повагу та вдячність за небайдужість та особливу прихильність до справи подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, за працю та відданість.

    Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Першого Національного».

    Наталія Розинська: «Наш соціальний проект «Знайдемо вихід» вже довгий час співпрацює з мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. В цих людей дуже багато проблем. З одного боку матеріальні і медичні, а з іншого – моральні. Серед цих людей є багато тих, хто в минулому були наркоманами, повіями і зараз не бояться у цьому зізнатися. Але вони подолали це і стали на шлях здорового способу життя. У багатьох з них міцні шлюби, в яких народилися здорові діти. Це можливо!

    Ми робили програму під назвою «СНІД та криза об’єдналися проти України». Я зараз скажу дуже страшні речі, але не для того, щоб залякувати суспільство, а щоб сказати правду. Тому що ця правда лунає не на багатьох каналах. Я щаслива, що можу реалізовувати себе саме на Першому Національному, тому що тут ми можемо говорити на важливі суспільні теми, і не боятися казати правду такою, якою вона є. В цивілізованих країнах світу, коли межа захворюваності суспільства перетинає два відсотки від загальної кількості населення країни – це вже незворотній шлях пандемії. За оцінками Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом та інших експертів, в Україні ця межа вже давно перетнута. Раніше вважалося, що СНІДом хворі люди з так званих соціально незабезпечених та нестабільних груп населення, серед яких повії, наркомани, безпритульні, алкоголіки та інші. Сьогодні основу ВІЛ-позитивних людей складають домогосподарки та люди середнього віку із стабільним соціальним статусом. Тому замовчувати та оминати цю проблему просто неможливо!

    Ми вже третій рік товаришуємо із Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Вони стали нашими кращими друзями. Ми з ними спілкуємося, бачимося на багатьох урочистостях та заходах. Це люди, які знають більше, ніж інші. В умовах теперішньої кризи важливо їх підтримати хоча б морально, тому що цей аспект у їхньому житті є надзвичайно важливим. Вони дуже відкриті і хочуть спілкуватися та розказувати про ці проблеми людям. Хочуть попереджати суспільство і не допустити того, щоб хтось припустився помилки у своєму житті та опинився на їхньому місці. Вони відіграють дуже важливу суспільну роль.

    Подяку мені вручили дуже несподівано. Це квінтесенція нашої спільної праці за три роки. Це начебто просто подяка, звичайний шматочок паперу в рамочці, але для мене він не простий тому, що в ньому закладена потужна енергія та вдячність, щирість цих людей і надія на те, що ми зупинимо це лихо та не викреслимо цих людей з нашого суспільства. Коли я прочитала текст подяки, то в мене з’явилися сльози на очах. Якщо ми своєю пропагандою врятували хоча б одне життя – це наша велика загальна перемога. Я дякую всім цим людям, нашій команді та Першому Національному, на якому можливі такі передачі.

    Сьогодні, нажаль, держава не може нічого зробити. Те, що ми можемо зробити – це хоча б підтримати цих людей морально, простягнути їм руку і не боятися!».

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

  2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

    Висловлюватись