1. Горобець та Розинська нагороджували «Фаворитів Успіху – 2008»

  Церемонія нагородження «Фаворити Успіху – 2008» відбулась у діловому стилі. Нагороджували фаворитів: телеведучі Марися Горобець і Наталя Розинська, група «Едем» та дизайнер Андре Тан, перукар-стиліст В’ячеслав Дюденко, співачка Наталія Морозова.

  Павло Костіцин і Катя Виноградова

  Керували святом Павло Костіцин та, як сказала про себе сама ведуча, жінка бальзаківського віку – Катя Виноградова.

  Oksi

  На сцену урочистої церемонії виходили: співачки Oksi, Ольга Юнакова, Марія Собко і Юлія Нельсон, балет «Життя», співаки Володимир Ткаченко і Петро Дмитриченко, група «Любов і музика».

  Група “Любов і музика”

  Ольга Юнакова

  Юлія Nelson

  Володимир Ткаченко

  Маша Собко

  Наталія Розинська і Андре Тан

  Наталі Розинській дісталась дуже гарна місія – нагородити «Кращого дизайнера костюму» – Андре Тана. Звісно, на рахунок модельєра з уст телеведучої прозвучало чимало компліментів. Як сказала Наталя, він спричинює успіх. Кожна сукня від дизайнера принесла Розинській перемогу. Тан одягає публічних людей. Але, зі слів телеведучої, він не тільки одягає, але й роздягає. Приміром, Наталя теж роздягалась в Андре. Також телевізійна журналістка порекомендувала усім жінкам одягатись у сукні Тана.

  Група “Едем” і Петро Дмитриченко

  Група «Едем» нагородила «Кращого співака» – шансівця Петра Дмитриченко. Він завоював чимало сердець прекрасної частини людства. Навіть, коли він тільки з’явився на сцені, дівчата побігли швиденько фотографувати цифровими «мильничками».

  Наталія Морозова

  Кращим балетом за версією Фаворитів стала знаменита танцювальна команда «Життя», а молодим талантом – Маша Собко.

  В’ячеслав Дюденко

  Марися Горобець

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись