1. Наталя Розинська виграла у двох номінаціях на конкурсі професійної журналістики

  Наталя Розинська

  Ведуча програми “Знайдемо вихід” Наталя Розинська перемогла у двох номінаціях на загальнонаціональному конкурсі професійної журналістики “Честь професії”.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Першого Національного”.

  Більше ніж півроку тривав відбір матеріалів журналістів з усієї України. Конкурс відбувався у десять етапів. Його організатори – Українська асоціація видавців періодичної преси і Незалежна асоціація теле- і радіомовлення. Зі 165 робіт програма Першого Національного “Знайдемо вихід” потрапила до п’ятірки лідерів у двох номінаціях:
  “Краще подання складної теми”, в якій перемогла програма “Хоспіс або смерть, як нагорода”, а також – “Краще подання резонансного матеріалу” – програма “Дві правди однієї України”, присвячена конфлікту українських ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнів УПА.

  ” “Хоспіс або смерть, як нагорода” – це була дуже важка програма для усього мого колективу,- зізнається Наталя Розинська,- тому що сама тема хоспісу (медичний заклад, в якому безнадійнохворі пацієнти отримують належний догляд) неоднозначна і не розуміється у нашому суспільстві. Люди, які прийшли до мене спілкуватись про це, сказали, що останній раз цієї теми торкалася Гана Безулик 10 років тому”.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись