1. Поличка Наталії Розинської поповнилась ще однією відзнакою

  Нещодавно у Будинку вчителя телеведуча Наталія Розинська отримала відзнаку VIII Загальноукраїнського Конкурсу «Журналісти за середній клас» за сприяння у формуванні культури чесного підприємництва та захисту суспільної моралі й вагомий внесок у висвітлення ходу ринкових реформ, розвитку малого і середнього бізнесу та утвердження середнього класу в Україні.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Першого Національного”.

  Конкурс проводила Українська Спілка підприємців малого і середнього бізнесу за безпосередньої підтримки Національної комісії з питань захисту суспільної моралі.

  «Приємно, що на заході були присутні представники влади, які відзначили нелегку працю журналістів, – зауважує тележурналістка. – Адже, в умовах сьогоднішньої не лише економічної кризи, а й браку спілкування та гарних емоцій, які спостерігається у нашій країні, будь-яка відзнака, вшанування та й просто подяка за наполегливу і не просту працю журналіста є дуже важливою. Це надихає і дарує нам сили невпинно працювати й рухатися далі”.

  Переважна більшість журналістів, які перемогли у цьому конкурсі, говорять не лише про проблеми малого й середнього бізнесу, а й про тих людей, які сьогодні його роблять. Нажаль, преса і суспільство мало говорять про те, що середній клас українців сьогодні на межі існування. Середній бізнес в нашій країні став малим, а малий – дуже малим. Ми не можемо замовчувати те, що десяткам і сотням тисяч українських родин немає чим годувати своїх дітей, вони рахують кожну копійку. Тому, я закликаю усіх журналістів України звертати на це особливу увагу і простягати, хоча б моральну, руку допомоги цим людям», – додала Наталя Розинська.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись