1. Перша вечірка Українського Тижня Моди розпочалась з показу Катерини Пшеченко

  Відкриття 24-го Українського Тижня Моди відбулось у богемній атмосфері ретро-епохи, дух і настрій якої увібрали в себе благородні витримані коньяки «Наірі». Гості вечора стали учасниками вінтажного показу початкуючої, але вже відомої на UFW дизайнерки Катерини Пшеченко.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Українського Тижня Моди”.

  Модель та ведуча Марися Горобець як завжди елегантна і вишукана

  Дизайнерка Світлана Бевза

  Телеведуча Наталя Розинська

  Дизайнерка Лілія Літковська

  Вінтаж та підкреслено ґротескний шик сьогодні задають тон на світових подіумах. Віддаючи данину модному тренду, постійний партнер UFW коньяк АрАрАт запросив його гостей в атмосферу 20–30-х років, героєм яких зміг відчути себе кожен присутній – театральні підмостки допомогли розкрити в собі акторів.

  З модою на ретро відроджується і культура споживання вишуканих, перевірених роками коньяків, а легендарний «АрАрАт» підкреслює цю тенденцію витриманим і розкішним смаком «Наірі» – незмінним супутником тієї золотої епохи. Гості вечора побачили вінтажного показ вже відомої на UFW дизайнерки Катерини Пшеченко. Фінальним акордом в концептуальній атмосфері вечора стали прем’єра фотопроекту, головними героями якого були українські дизайнери, і нагородження гостя, якому вдалося найточніше витримати дрес-код вечірки.

  За фотоматеріалами прес-служби “Українського Тижня Моди”

  Фото: Володимир Босак

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись