1. «Едем» переганяє досвідчених гонщиків

  Солістки групи Едем» Олена і Наталія покажуть справжній драйв в ефірі, адже нещодавно вони приєднались до зіркового заїзду. Причому зайняли далеко не останнє місце, а навпаки: призове.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Едему».

  Матеріал для чергового випуску програми знімали на столичній Оболоні. 10 червня в районі площі Тараса Шевченка зібралися знаменитості, що не уявляють свого життя без швидкості. Адже головною темою сюжету цього разу стали «зоряні перегони». Заїзди українських зірок шоу-бізнесу відбувалися на крутих спортивних тачках. Для цього своїх «вірних коней» підігнали: Кузьма (Скрябін), Олег Скрипка, Фагот, танцюрист Діма Дікусар, суперблондинка Оля Полякова, Валерій Харчішин, Максіма. До колег по цеху приєднався і дует «Едем».

  Автомобіль марки INFINITY, який дівчата вибрали для знакових змагань, не підвів красунь. Олена і Наталія остаточно розвіяли міф про незграбність жінки за кермом. До фінішу вони прийшли другими. Обігнати їх вдалося лише відомому «гонщикові», солісту гурту «Друга ріка» Харчишину. Призові місця «зіркових перегонів» почесно розділили Валерій Харчишин, Наташа і Олена з «Едему» та спортивний коментатор «ICTV» Андрій Ковальський.

  Завзятих гонщиків можна буде побачити у програмі «Козирне життя» (ICTV) 21 червня о 11.00.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Червень 18, 2009 @ 1:26 am

   ДАІ з “Візирами” поряд помічено не було? 😉

  Висловлюватись