1. Володимир Бебешко не чув пісні Зебри, але кліп сподобався

  8 квітня ресторан «Счастья есть» підкорювали вродливі дівчата – солістки групи «Едем» та «Зебра». Вони виконали свої останні хіти.

  Ведучі проекту «Ближче до зірок. Кліпоманія» Аня Добриднева та Олександр Третьяков відкрили тринадцяту середу і підсумували, що за ці тижні було зроблено велику роботу.

  Цього разу знімала кліп Наталка Полтавка – вокаліста гурту «Чорнобривці». Все відбувалось настільки оперативно, що коли дійшов час розповідати про нове відео, виявилось, воно вже відзняте.

  Група “Зебра” і Олексій Сєдов

  Вокалісти гурту «Зебра» зявились теж не з пустими руками. Вони представили новий кліп на пісню «Весна». «Історія кліпу народилась випадково. Ми вирішили робити усе на червоному фоні. Потім вигадали міфічний світ. Пам’ятаєте, як кролик Алісу потягнув у країну невідому? У нас вийшло щось схоже – випадкові люди потрапили в інший світ. Весна вдалася не зелена, а червона та до того ж з сніжинками». У кліпі солістки групи одягнули вбрання від стиліста-дизайнера Ільяса Сахтара (сукні) та Віктора Кобилінського (гламурний стиль з лосинами), який працює з групою «Армія» та Дашою Астаф’євою.

  Дівчат прийшов підтримати та покритикувати відомий музичний продюсер Володимир Бебешко, який прославився на іменитому проекті молодих талантів «Шанс» і заявив: «Я дивився кліп, а пісню не слухав. Така клубна композиція – нічого особливого». Музичний продюсер позитивно ставиться до подібних антикризових проектів: ««Кліпоманія» – хороша штука. Знімати дорогі кліпи зараз немає можливості, а молоді виконавці мають можливість хоч трішки розвиватись. Ми думаємо ще, чи братимемо участь у цьому проекті».

  Володимира Бебешка заціловують зебри

  Володимир Бебешко, група “Зебра” і піар-менеджер Тетяна Дундук

  Вперше за існування “Кліпоманії” у ресторані «Счастья есть» виступала група «Едем», а також був помічений співак Лері Вінн.

  Слава Мельник, Олександр Третьяков, “Едем”, Аня Добриднева, Олексій Сєдов

  Олена Шекшуєва

  Олена Шекшуєва, солістка групи «Едем»: «Ми були на зйомках, але особисто кліп не знімали. Сьогодні з задоволенням потішимо глядачів своїм виступом і виконанням на живо».

  «Ми збираємось брати участь у проекті «Ближче до зірок. Кліпоманія», адже можемо зніматись у будь-якому кліпі, так як ми партнери, – каже Роман Непомящий, продюсер групи «Едем». – Але на сьогодні у нас відзнятий кліп у Москві. Ми плануємо з Олексієм співпрацювати влітку, але вже не в рамках цього проекту. Справа в тому, що ми масштабніше мислимо, хочемо більше сюжетів. У Москві ми відзняли 9 образів і 24 локації, а тут лише дві».

  Група «Едем» та її продюсер розповіли ще деталі зйомок нового відео. «У цьому кліпі прийняли участь імениті особистості – Боня та Роман Третьяков, які знімались у проекті «Дім – 2», – каже Олена Шекшуєва. – Боня зіграла нашу подружку, а Роман – нашого продюсера. Кліп знімався дві доби у дуже гарній та дружній атмосфері. Завжди приємно по-новому працювати, особливо з режисером, який знімає кіно і це зовсім інший сценарій». Як сказав Роман Непомящий, відео творили професіонали з Мосфільму. «Цей кліп – мініфільм. В Україні так ніхто не знімає. Вони співпрацюють з таким як «Уматурман», «Елка», «Винтаж», Гоша Куценко», – каже продюсер групи «Едем».

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: архів «Зебри»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись