Група «Едем»: «Він був пережитий, вистражданий»

Яскраві представниці групи «Едем», в минулому вокалістки групи XS, Наталія Якуніна і Олена Шекшуєва розповіли на святкуванні 5-річчя Freedom «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про знайомство з концерт-холом та найближчі плани.

Коли познайомились з Freedom?

Олена Шекшуєва :У нас був перший сольний концерт у Фрідомі. Клуб – частково наш. Все починалось 4 роки тому. Ми дуже хвилювались. Адже, коли виступаєш поруч з іншими артистами, це набагато простіше. А коли люди прийшли подивитись саме на тебе, послухати твої пісні і виступ, – це велика відповідальність. Останні відвідини концерт-холу – «Бійцівський клуб».

Олена Шукшуєва і Наталія Якуніна (група “Едем) обіймаються з камедіклабівцем Ангелом Педаном на святкуванні 5-річчя Freedom.

Що готуєте на даний момент?

Наталія Якуніна: На даний момент ми записуємо альбом. Це абсолютно в іншому жанрі, адже ми змінились внутрішньо. Наш стиль – дабл-рок.

Олена Шекшуєва: Сподіваємось, що до нового року вийде наш новий кліп, який ми плануємо ось-ось знімати. Ми довго до цього йшли, багато змінилось протягом півроку. Зараз ми вже на місці, записали 10 пісень, альбом практично готовий. Він був пережитий, вистражданий.

Чарівні красуні на Шлягер-параді.

Зніматиметеся в новорічних мюзиклах?

Олена Шекшуєва: Це не лише в планах. Ми знімалися вже в новорічних передачах для ТРК Україна і OTV каналу з нашими новими піснями, в новому образі, з новим балетом.

Історія пісні «Не звезда»?

Наталія Якуніна: Зараз у моді виставляти на показ свої принади, як ось група «Пающіє труси». У нас протилежне.

Олена Шекшуєва: Перший рядок пісні «Не звезда» – «Повыше силикона». Багато дівчат, що приходять в шоу-бізнес – так було з нами, вважають себе зірками з перших годин у групі. Хоча робилось усе зовсім іншими людьми. Біль і емоції, які залишились у нас після покидання групи, ми передали у пісні. Діана Гольта, що писала текст,  відчула наші переживання.

Що змінилось у вашій творчості?

Олена Шекшуєва: Наші пісні з елементами лірики, з більш смисловими текстами. Просто не хотілось би, щоб люди пропускали повз вуха те, що ми хочемо донести. Вони повинні співпереживати з нами.

Автор: Ірина Новоставська

Фото: прес-служба Freedom та www.f-format.com

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

http://bignames.org.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *