1. На Нolliday Fashion Week в Одесі виступатиме «Едем»

  Виступ групи «Едем» підготували організатори до закриття «Нolliday Fashion Week». Феєрична подія «Fashion-life» відбудеться під час святкових вихідних в Одесі, починаючи з 26 червня і триватиме всього на всього 3 дні.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи «Едем».

  На «Нolliday Fashion Week» будуть представлені покази колекцій як любителів-початківців, так і провідних українських дизайнерів – Вікторії Гресь, Анни Бублік, Оксани Караванської. Результати прояву своєї майстерності аматори і професіонали покажуть в нічному клубі «Сади Перемоги» одеського концерту-холу.

  Кульмінацією яскравого і пафосного заходу стане Фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «Сезони моди – погляд у майбутнє» і нагородження переможців. На фінал запрошені спеціальні гості – це молода дизайнерка Олена Даць і її румунська колега Andreea TINCU.

  Почесними ж гостями «Одеса Нolliday Fashion Week» стане дует «Едем», якому випала честь закривати програму модного вікенду. 28 червня, у День Конституції України, у клубі «Сади перемоги» Олена і Наташа з райського саду заспівають для творців і любителів краси, оригінальності та стилю.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись