1. Людмила Кисленко одягнула українську жінку у вишукане мереживо

  Дизайнерка Людмила Кисленко представила елегантну стриманість та практичний шик у колекції сезону осінь-зима 2009-2010 у рамках Українського Тижня Моди.

  Людмила Кисленко

  Модельєр пропонує повернутись до ідеї витонченої елегантності. Глибокий чорний колір, який переливається від сріблястого до м’яко сірого відтінку, досягає гармонійної рівноваги.

  Людмила у колекції використала вишукане мереживо, яке ніколи не виходить з моди і завдяки ультрасучасним технологіям отримує друге дихання.

  Також був помічений широкий пояс, що огортає талію, м’яко переходить у «спідницю-тюльпан», трішки звужену до низу. Така спідниця надає ефект округлого об’єму. Спокій і урівноваженість читаються на сукнях з завищеною талією. Трикотажні речі створюють комфорт тілу. Теплі коричневі фарби з штрихами старовини делікатно та сором’язливо створюють атмосферу слабкості і тонкого ремесла, збагаченого емоціями, духовністю і поетичністю.

  Катя Бужинська і Ольга Сумська

  На думку Кисленко, осінь-зима 2009-2010 – це елегантна стриманість і практичний шик.

  – Людмило, чому так багато короткого?

  – Коротке можна носити під брюки я вважаю. Я сама короткі сукні одягаю до брюк. Це модно зараз. Коротке – стильно. Кому не дозволяє фігура, можна носити під вузькі брюки, які зараз у тренді.

  – Які кольори будуть актуальним у сезоні осінь-зима 2009-2010?

  – Це 32 кольори у моді. Кожен стиль обирає свої кольори. Зараз крик моди – тканини з блискучим запиленням. Усі дизайнери в цьому році ці тканини використовують. Чорний – захисний колір. Він огороджує інтуїтивно.

  – Хто створив це вишукане взуття?

  – Я пошила сама його. Було використано шкіру з блискучим запиленням.

  Наталя Карпа: «На Українському Тижні Моди антикризовий термін проглядається. Відчутно, що в Україні зараз непроста пора і непростий час. Українські дизайнери дуже креатині, винахідливі. Їм вдається завжди бути актуальними. Я люблю українських дизайнерів і намагаюсь їх підтримувати. Свій до свого пасує. Свої останні костюми, останнє придбання гардеробу, повязала з українським дизайнерами. Останній здобуток – це сценічна сукня в стилі а-ля сексі від Христини Бобкової. Там багато фурнітури, камінці Сваровські. Сукня важить близько 10 кг».

  Олександра Кужель: «У нас робочий день закінчується після 23.00 і я на жаль тільки облизувалась, коли решту моїх знайомих мали можливість бачити більшість показів. Я навіть на Анну Бублік не змогла приїхати. Шкода, що нема Богуцької цього разу. Розуміється криза одразу».

  Настя Маркова: «Дуже сподобалась Лобанова, особливо – поєднання тканин та стиль, боротьба добра і зла. Сподобалось настільки, що я вирішила щось придбати».

  Акторка і телеведуча Ольга Сумська

  Наталія Якуніна, група “Едем”

  Плавчиня Яна Клочкова

  Олексій Девеєв-Церковний та Христина Коц-Готліб

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись