1. Зірки візьмуть участь у благодійному телемарафоні “Допоможи – це просто”

   "Допоможи - це просто", Ольга Сумська

  Нещодавно, завдяки ініціативі Ганни Зотьєвої, командою під керівництвом талановитого режисера, дизайнера та музиканта Рудольфа Краєвського був створений відеоролик, що є фрагментом філософського відео-есе в 4-х частинах (автор тексту – Тата Кеплер).

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба проекту.

   "Допоможи - це просто", Ольга Сумська

  У його створенні брали участь усі артисти, що бажають підтримати Дениса Комарчука (27 років, має рак крові) і запросити глядачів на концерт “Допоможи – це просто”.

  Над образами артистів працювали відомий стиліст-візажист Стася Монастирська і перукар Ірина Ковальова.

  Тимофій Нагорний, Тереза Франк, "Допоможи - це просто"
  Тимофій Нагорний, Тереза Франк

  У зйомках відео взяли участь: Заслужена артистка України Ольга Сумська, метр української рок-музики і один з кращих гітаристів СНД – Серго Чантурія, ANA (Ганна Зотьєва), Gorchitza live Project, композитор та ді-джей Євген Філатов (The Maneken), а також М’ята, Тереза Франк, LILU, Міла Нітіч, Оксана Хожай, Маня і Юлія Nelson, Артур Боссе, Тимофій Нагорний, Віктор Павлік, Іван Березовський, Джанго, Kishe, групи “Platina”, “Нумер 482”, “Інший день”, “Noralasso”, кліпмейкер Віктор Скуратівський, продюсер Олег Чорний, а також шоу-балет “My Way”.

  Віктор Павлік, "Допоможи - це просто"
  Віктор Павлік

  Телемарафон, ведучими якого стануть популярна акторська пара Ольга Сумська та Віталій Борисюк, ді-джеї Люкс ФМ Василіса і Слава Дьомін, Кузьма “Скрябін” та Лілія Ребрик, Дмитро та Олена Грицай (Національна радіокомпанія “Промінь”), відбудеться 13 березня з 17.00 до 22.00 у Центрі культури та мистецтв НТУУ “КПІ”. Всі зібрані кошти підуть на лікування Дениса Комарчука.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. acme сказав(ла):

   Березень 2, 2010 @ 1:46 pm

   “Василина”:)
   Насправді її звати Василіса.

  2. jin сказав(ла):

   Березень 2, 2010 @ 10:22 pm

   2acme: вас треба послати до Ірини Фаріон на перевиховання 😉

  Висловлюватись